MENU
Liga e Kombeve

Kosovë fantastike, tani mjafton një barazim

Liga e Kombeve, Shqipëri-Skoci

Formacionet zyrtare, surprizon Panucci

Shqipëria dhe Skocia do të përballen së bashku në orën 20:45 në “Loro Boriçi” të...

Basketboll, Kombëtarja

Turpërohen vajzat, humbin me 112 pikë diferencë

Që basketbolli shqiptar nuk është mirë, kjo dihet prej kohësh, por sot ka ardhur nga...

Ndeshja Shqipëri-Skoci

Shqiptarët e skocezët këndojnë “Xhamadanin”

Skocezët do të mbahen mend gjatë për atmosferën e krijuar në Shqipëri. Kur duhen edhe...

ATP Championship, Londër

Eliminohet Federer, e mposht një 21-vjeçar

Pas shkëlqimit për herë të fundit në vitin 2018, duket se Roger Federer ka filluar...

Moto GP, Valencia

Rrëzohet Marquez, ja si nisen nesër pilotët

Ka pasur surpriza gara për “pole position” në Valencia. Piloti spanjoll Maverick Vinales me Yamaha...

Kujtimet e skocezit Danny McGrain

“Në Shqipëri, frikë se do më prisnin mjekrën”

Kohët kanë ndryshuar shumë, shqiptarët mbajnë mjekra e barseta tani prej gati 30 vitesh, por...

Yjet me kuzhinierin e famshëm

Videot virale të Nusret, radha e Messit & Pogba

Lionel Messi nuk po kthehet ende te kombëtarja argjentinase dhe ka përfituar nga këto ditë...

Liga e Kombeve

Statistikat e Shqipëri-Skoci dhe formacioni kuqezi

Sonte, në orën 20:45, Kombëtarja shqiptare luan fatet e saja në Ligën e Kombeve, ku...

NBA

Humb në shtesë, e treta radhazi për Raptors

Tri humbje radhazi dhe surpriza e këtij sezon në NBA, Toronto Raptors është kthyer me...

FOTO

Ambasadori i Izraelit për Lorik Canën: Model në fushë dhe jashtë saj

Kryediplomati Boaz Rodkin ka takuar ish-kapitenin e Kombëtares së Shqipërisë. Ambasadori i Izraelit në Shqipëri,...

Miqësorja

Brazilit i mjafton një penallti e Neymar

Nuk ka shkëlqyer, por Brazili ka marrë një fitore minimale 1-0 në miqësoren ndaj Uruguajit,...