MENU
klinika
Deklarata

Hamilton-rivalëve: Gjithmonë do të më shihni targën…

Argjentinasi shpërthen në polemika

Messi dështon sërish/ Brazili në finale!

Brazili është ekipi i parë finalist i Kupës së Amerikës Latine, pas fitores 2-0 ndaj...

UFC

Khabib paralajmëron McGregor: Nëse ka në plan…

Kampioni i peshës së lehtë në UFC, Khabib Nurmagomedov ka një paralajmërim të thjeshtë për...

Portugezi 'bën ligjin' edhe në merkato

Cristiano Ronaldo ‘heq qafe’ Bonnucin!

Dy vite më parë, transferimi i tij nga Juventusi te Milani ishte befasia e merkatos....

Bardhezinjtë punojnë në fshehtësi

“Dopio Giggi”/ Plani djallëzor i Juventus në merkato!

Gazeta italiane “La Repubblica”, ditën e sotme ka publikuar një plan djallëzor, që Juventusi po...

Francezi mbërrin në Londër

Tottenham zyrtarizon blerjen më të shtrenjtë në histori!

Tottenham ka shpenzuar 72 milionë euro për të blerë Tanguy Ndombele nga Lyon. Mesfushori ka...

E zhdukur prej ditësh

E rëndë/ Futbollistja shqiptare gjendet e vdekur!

Pas tre ditësh kërkime është gjetur trupi i pa jetë i futbollistes shqiptare të lindur...

Djajtë akord me mesfushorin goleador

Manchester United fiton ‘derbyn’ me Cityn në merkato!

Manchester United ka parakaluar sërish rivalët e City, në garën për të nënshkruar me Bruno...

Real Madrid nuk ndalet as me largime

Zidane vijon ‘fshesën’/ Largohet një tjetër lojtar!

Ata janë mbretërit e merkatos në hyrje duke realizuar blerje ‘big’ si Hazard, Jovic, Mendy...

Ja kush do ta pilotojë

Makina e Schumacher rikthehet në F1

Rikthim në të shkuarën, në pistën gjermane të Hockenheim. Më 27 dhe 28 korrik, me...

"Snajperi" merr vendimin

Thompson thyen heshtjen/ Zyrtarizon të ardhmen!

Ndryshe nga Kevin Durant, që u largua për të luajtur me Brooklyn Nets, basketbollisti Klay...

Mediat spanjolle janë të sigurta

Ja ku do të transferohet Sadiku!

Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku nuk do të vazhdojë të jetë më pjesë e Levantes...

REKLAMA