Menu
Kategoria e Parë, Grupi A e B

Vllaznia nuk njeh pengesa, thyhet Egnatia

Kategoria e Parë

Vllaznia fiton me vuajtje, paqe në Myzeqe

Kanë përfunduar katër takimet e Grupit A dhe të pesta të Grupit B në Kategorinë...

“UEFA Youth League”

Humb Vllaznia, shanse të vogla në Champions

Të rinjtë e Vllaznisë janë mundur në Kazakistan nga Astana U-19, me rezultatin 3-1, në...

Kampionati i boksit

Vllaznia për të 22-tën herë kampione Shqipërie në boks

Për herë të 22-të, Vllaznia është shpallur ekipi më i mirë në boks në Shqipëri....

Masa e Sigurisë

Krimet e Rënda: “Arrest me burg” për Grimën

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë për 6 pjesëtarët e “Grupit...

Turi Çiklistik për të rinj

Kola dhe Vllaznia shpallen fitues të Turit

Turi Çiklistik i Shqipërisë për të rinj për vitin 2018 është mbyllur në mënyrën më...

Turi Çiklistik

Vllaznia e të rinjve nuk njeh rivalë në çiklizëm

Dy çiklistët e Vllaznisë, Bruno Kola dhe Astrit Kronaj, kanë treguar edhe njëherë tjetër se...

Etapa 2

Turi Çiklistik, triumfojnë 3 të rinj të Vllaznisë

Dominim absolut i çiklistëve të Vllaznisë edhe në etapën e dytë të Turit Çiklistik të...

Sfida e pretendentëve

Vllaznia nuk njeh rivalë në Kategorinë e Parë

Vllaznia po imiton Tiranën e sezonit të kaluar në Kategorinë e Parë, teksa ka marrë...

UEFA Youth League

Allegri zbulon kundërshtarin e Vllaznisë

Ekipi i Vllaznia ka mësuar sot kundërshtartarin për UEFA Youth League. Skuadra shkodrane do të...

Sulmuesi kaloi tek Alaves

Falsifikimi, Çinari mbetet mes 4 rrugëve

Nuk është totalisht faji i tij, ai mbase nuk e ka ditur që transferimi drejt...

Klubi shkodran me deklaratë

Vllaznia sqaron pozicionin e turkut Engin Firat

Ditët e fundit është përfolur në media se drejtori i ri sportiv i Vllaznisë nuk...