MENU
klinika
Ja çfarë thotë policia

E rëndë në Elbasan/ Shoferi përplas për vdekje këmbësorin

Kultivojnë lakrën e Brukselit

Fermerët e Elbasanit braktisin kulturat tradicionale

Elbasani po kultivon një kulturë të re me treg të garantuar e çmim të mirë. ...

Ankohen banorët

Librazhd, çmimi i druve i papërballueshëm

Në Librazhd çmimi i druve këtë vit është rritur me 1 mijë lekë për metër...

"Brenda vitit rruga do të jetë gati"

Balla inspekton rikonstruksionin e rrugës “8 Marsi” në Elbasan

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i shoqëruar nga kryetari i Bashkisë...

Rrezikohet përmbytje

“Tërbohet” deti, dallgë gjigante në Himarë dhe Lezhë

Dallgë gjigande u krijuan në breg, në Himarë, dhe uji më pas vërshoi mbi shëtitoren...

Foto

OSHEE në alarm, stuhia shkatërron rrjetin e energjisë

Gjatë 24 orëve të fundit si rezultat i mbizotërimit të motit të keq me reshje...

Gjendet nga....

E rëndë/ Vetëvaret i moshuari në Elbasan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Një 71-vjeçar i ka dhënë...

75-vjetori i çlirimit të Elbasanit

Braçe kundër baltosjes së figurave tek “Dëshmorët e Kombit ”

Është përkujtuar sot 75-vjetori i çlirimit të qytetit të Elbasanit, ku veteranë të Luftës Nacional...

Plagosen 3 të tjerë

Ngjarje e rëndë, një tjetër 17- vjeçar humb jetën në aksident

Pas aksidentit që ndodhi dje në Bërzhitë, ku humbën jetën dy adoleshente, një tjetër ngjarje...

"Lufta Partizane, luftë idealesh"

75-vjetori i Çlirimit të qytetit/ Balla në Librazhd për ceremoninë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka qenë sot në Librazhd, për të...

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja

Forcat operacionale aksion ‘Blic’ në Elbasan

Forcat operacionale kanë zhvilluar mbrëmjen e sotme një aksion ‘Blic’ në zonën mes Rrogozhinës dhe...

Çfarë iu zbulua nga hetimi?

Probleme me 3 kriteret, Vettingu “djeg” kryegjyqtarin e Elbasanit

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar sot nga detyra kryetarin e Gjykatës e Elbasanit,...