MENU
klinika
Pas kritikave të Ramës për policinë

Ardi Veliu shkarkon shefin e Komisariatit të Sarandës

1100 efektivë kontrolle në të njëjtën orë

Policia e Shtetit operacion kombëtar

Një operacion kombëtar për veprimtarinë e kundërligjshme në fushën e lojërave të fatit, është zhvilluar...

KAS rrëzon PD

Konfirmon në detyrë kryebashkiakun e Mallakastrës

Komisioni i Ankimeve dhe Sanksioneve ka rrëzuar ditën e sotme kërkesën e Partisë Demokratike për...

Ku regjistrohen dy rastet e para?

Varianti Delta i COVID-19 vjen në Shqipëri

Varianti Delta i koronavirusit është konfirmuar në Shqipëri. Bëhet me dije se janë konfirmuar 2...

Ç’ndodhi me Tiranën, Durrësin e Gjirokastrën?

“Furtuna” në Polici rezulton rokadë, ja 13 ndryshimet

“Furtuna” e paralajmëruar në Policinë e Shtetit, pas ngjarjeve kriminale dhe aksidenteve të rënda automobilistike,...

Si i shpëtoi prangave pas arrestimit?

Dëshmitë e skafistëve të penduar

Sipas bashkëpunëtorit të drejtësisë, prokurori i Vlorës, Maksim Sota, kishte dijeni që Ilirjan Duçellari (Zaimi)...

“Do ishin nën akuzë 2/3 e shqiptarëve”

Prokurori i Vlorës nxjerr provat në Gjykatë

Prokurori i Vlorës, Maksim Sota, në seancën e zhvilluar dje në Gjykatën e Posaçme, ka...

Grupi i të rinjve zgjedhin Përmetin

Psmjet mahnitëse/ Rafting në lumin e Vjosës

Ndërsa sezoni turistik është hapur dhe shumë turistë drejtohen për në plazhet e jugut kryesisht,...

Ja çfarë shkruan gazeta e njohur franceze

”Le Figaro”: Riviera Shqiptare një nga gurët e çmuar të Adriatikut

Me ujërat e tij të bruzta, plazhet e bardha, fshatrat në majë të kodrave dhe...

Kishte dalë për peshkim, por nuk u kthye më

Gjendet i mbytur në lumin Osum 45-vjeçari

Një 45-vjeçar nga Berati është gjetur i mbytur në lumin Osum. Sipas News24 bëhet fjalë...

Përfshirja e ish-truprojave të Saimir Tahirit në trafik droge

Çfarë deklaruan dy nga skafistët që u ‘penduan’?

Prokurori i Vlorës, Maksim Sota, i dyshuar si pjesë e grupeve të trafikut të drogës,...

Një i ndaluar në Lazarat

Operacioni ndërkombëtar, RENEA kontrolle gjatë natës

Të tjera detaje bëhen të ditura për operacionin ndërkombëtar në disa vende, që çoi në...