MENU
klinika
E shkuara e errët e të atit apo vjedhja e kokainës në Belgjikë

Pse u vra Gëzim Sinomati?

Kush është “Buzëderri” dhe përfshirja e tij në botën e krimit

I jepet lamtumira e fundit Gëzim Sinomatajt!

Sokol Sinomataj, ose i njohur ndryshe si “Buzëderri”, ka marrë pjesë në ceremoninë mortore të...

Pistat e hetimit për ekzekutimin e Gëzim Sinomataj!

Atentati me snajper dyshohet se u krye nga brenda një BMW-je!

Dyshohet se atentati me snajper ndaj 23-vjeçarit, Gëzim Sinomataj është bërë nga mjeti tip BMW...

Terri në zonë, plan apo rastësi?

E gjithë lagjja në errësirë kur u krye ekzekutimi i 23-vjeçarit!

Në momentin e ekzekutimit të 23-vjeçarit mbrëmjen e së dielës (7 Janar) rreth orës 22:00...

Shoqërohen 15 familjarë të viktimës

23-vjeçari u ekzekutua me snajper në ballkonin e banesës

Të paktën 15 persona janë shoqëruar në polici pas ekzekutimit të 23-vjeçarit, Gëzim Sinomataj, me...

Dyshohet se u qëllua me snajper në banesën e tij

Detaje nga vrasja e të riut me armë zjarri në Vlorë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme (7 janar) në qytetin e Vlorës,...

'The Mirror'

Shqipëria në krye të destinacioneve të sugjeruara për 2024-n

Pothuajse gjysma 47% e pushuesve kanë planifikuar të vizitojnë një qytet apo vendpushim të ri...

Tërmet në kufirin Shqipëri-Greqi

Lëkundjet e fuqishme ndihen deri në Sarandë

Një tërmet 4.3 ballë ka rënë mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:30 në zonën në...

Braktisja/ Përgjysmohet popullsia

Orikumi, qyteti turistik në “gjumë letargjik”

Fenomenit të shpopullimit nuk po i shpëtojnë as zonat bregdetare që tërheqin turistë gjatë sezonit...

Ja zonat me bilancin më tragjik

Krimi për pronat, avokati: Mbi 11 mijë të vrarë që nga viti 1991

Avokati Kujtim Cakrani tha se një faktor kryesor se përse kemi ende konflikte për pronat...

Rama i kërkoi të drejtojë Himarën?

Vangjel Tavo: S’ka asgjë të vërtetë në lajmet greke!

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se kryeministri shqiptar Edi Rama ka nisur bisedimet për të gjetur...

Njoftimi i Policisë

Sekuestrohen 190 bizhuteri floriri dhe një “Rolex” në Kakavijë

Bizhuteri të shtrenjta, orë dore Rolex dhe para cash janë sekuestruar në doganën e Kakavijës....