MENU
klinika
Demokati i Gjirokastrës

Ndahet nga jeta në moshën 72-vjeçare, aktori i mirënjohur

Arrestohet 29-vjeçari në Përmet

Kishte mbjellë kanabis në banesë

Tentoi të kultivonte kanabis, arrestohet 29-vjeçari. Në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen...

Një në SPAK

Pronat “presin” koka në Sarandë, tre dosje në dorën e Prokurorisë

Hetimet në lidhje me pronat në qytetin e Sarandës kanë çuar brenda 5 muajsh plot...

Rama: Do të vijnë 5000 turistë të tjerë

Sezoni turistik, vijnë 1200 vizitorë britanikë përmes portit të Himarës

1200 vizitorë britanikë kanë mbërritur në vendin tonë përmes portit të Himarës. Këtë e ka...

Tuneli i Llogarasë

Mbyllen punimet në aksin Palasë-Dhërmi

Në kantierin e rrugës Palasë-Dhërmi janë mbyllur punimet e fazës së gërmimit dhe të mbushjes...

Ra nga kati i tretë i hotelit në Dhërmi

Ndërron jetë turisti 21-vjeçar nga Anglia

Ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Vlorës 21-vjeçari anglez qe ra nga kati...

Nga drejtori, te juristja dhe noteri...

EMRAT/ Kush u arrestua në Bashkinë e Sarandës?

Policia e Sarandës ka arrestuar këtë të mërkurë, drejtorin e Urbanistikes në Bashkinë e qytetit...

Humb jetën 32-vjeçari

Aksident i frikshëm në afërsi të Kakavijës

Pamjet që shihni tregojnë aksidentin e rëndë që ndodhi mbrëmë në afërsi të Pikës Kufitare...

Kanabisi dhe municione luftarake

Arrestohet 63-vjeçari në Gjirokastër

Vijon kontrolli masiv i territorit, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e tentativave për kultivim të...

Theu masën e sigurisë!

Policia i vë prangat 27-vjeçarit të akuzuar për trafik droge

Një 27-vjeçar me iniciale M.D. është arrestuar nga policia e Vlorës pasi ka thyer masën...

"Defender 2023"

Forcat detare në gatishmëri!

Në datat 25 dhe 26 maj është zhvilluar në bregdetin e Vlorës stërvitja GRUPEX, stërvitje...

Kush është kompania në qendër të skandalit

Kostot dhe përfitimet e landfillit të ri të Vlorës!

Ndërtimi i landfillit të ri të Sherishtës nga kompania në qendër të skandalit korruptiv të...