MENU
klinika
Ja fusha ku do të ndërtohet

Aeroporti i Gjirokastrës, kur pritet të hapet gara?

"I papërshtatshëm"

Këshilli i Europës: Burgu i Tepelenës duhet të mbyllet

Burgu i Tepelenës “ka mangësi të mëdha strukturore dhe është thuajse i papërshtatshëm për t’u...

Saga e vrasjeve të Sadikajt dhe Papës

Atentat në Tiranë, plagoset vëllai i Andrea Kalemit

Plumbat e mbrëmjes së djeshme ndaj vëllait të Andrea Kalemit, Zamirit, i cili po mjekohet...

Kontrolle dhe në pronat e familjes së Aida Demit

Policia ‘zbarkon’ në Kadastrën e Sarandës

Pas shkarkimit të drejtoreshës së Kadastrës Sarandë, Aida Demi, policia ka mbërritur në këtë instuticion...

Prej disa ditësh, kontrolle në qytetin e Vlorës

Vrasja e 23-vjeçarit, lëshohet urdhër arresti për një person

Policia ka lëshuar një urdhër arresti për një person, pesë ditë pas ekzekutimit me snajper...

Arsyeja

Shkarkohet drejtoresha e Kadastrës së Sarandës

Drejtoresha e Kadastrës së Sarandës, Aida Demi, është shkarkuar nga detyra, post të cilin e...

Po kërkohet makina e dyshimtë

Ekzekutimi i Sinomatajt/ Lirohen 15 të ndaluarit

Ende nuk ka një autor ngjarja e rëndë e së dielës në Vlorë, ku një...

Vrasja me snajper e Gëzim Sinomatit

FNSH dhe RENEA kontrolle intensive në Vlorë, dyshohet se…

Qyteti i Vlorës është blinduar mbrëmjen e sotme (11 janar) nga forcat RENEA, FNSH dhe...

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë

Largoi makinën nga parkimi pa paguar, arrestohet 59-vjeçari

Një 59-vjeçar është arrestuar nga policia në Gjirokastër pasi ka larguar makinën nga vendparkimi i...

Përveç Vangjush Tavos

Kush janë dy emrat e tjerë për kryebashkiak të Himarës?

Ish-deputeti i PBDNJ-së Thoma Miço foli për përpjekjet në zgjidhjen e çështjes së bashkisë së...

Ekzekutimi i Gëzim Sinomatit me snajper

RENEA ‘blindon’ qytetin e Vlorën

Forcat RENEA dhe operacionale kanë nisur një sërë kontrollesh të imtësishme në të gjithë Vlorën...

Ja qyteti i parë ku u aplikua

Nis rritja e tarifave të ujit, sa do paguajnë familjarët?

Teksa reforma e agregimit, apo bashkimit të ujësjellësve duke krijuar ndërmarrje më të mëdha për...