MENU
klinika
"Hoti dikur kritikonte një gjë të tillë"

Vjosa Osmani: Diskutime për kufij ka pasur!

Të dhënat e 24 orëve të fundit

Gjashtë viktima, 213 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Edhe 213 raste pozitive me koronavirus dhe gjashtë viktima u regjistruan në Kosovë në 24...

"Në asnjë moment të mos rrëshqasë në nivel teknik"

Thaçi i prerë: Dialogu të përfundojë me njohje reciproke

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka bërë të qartë para kryeministrin Hoti se dialog me...

Ja ç'parashikohet për njohjen reciproke

Hoti takon Thaçin: Është moment shumë i mirë, shpresoj…

Presidenti Hashim Thaçi ka pritur në takim kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hoti. Temë diskutimi ka...

Kirurgu i njohur humb betejën me virusin

Shuhet mjeku i dytë nga Covid-19 në Kosovë

Spitali i Përgjithshëm në Gjakovë ka njoftuar se ka vdekur kirurgu Ali Tolaj, pas infektimit...

Del përgjigja e testit

Kadri Veseli rezulton pozitiv me COVID-19!

Pritjet për të tashmë kanë marrë fund, ndërsa ka marrë vesh lajmin e keq se...

Shumica nuk e dinë se cili është plani

42 për qind e qytetarëve të Serbisë e konsiderojnë Kosovën ‘të humbur’

Rezultatet e hulumtimit të Institutit për çështje evropiane, organizatë kjo joqeveritare, tregojnë se numri i...

Vuçiç: E di se cilat janë pasojat!

“Të gjithë e duan Kosovën e pavarur! Por ma lini mua…”

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, tha se Shtetet e Bashkuara nuk i kanë braktisur bisedimet...

"Pas disa simptomave të lehta..."

Kadri Veseli i infektuar me COVID-19

Kreu i PDK, Kadri Veseli konfirmon se sot është testuar për COVID-19 por pret konfirmimin...

“Në shtator mund të pritet përkeqësim i situatës”

Mjekja e OBSH: Nevojiten më shumë testime për COVID

Dr. Isme Humolli, zyrtare profesionale e emergjencave e Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Kosovë, thotë...

84 vota pro, asnjë kundër

Miratohen marrëveshjet ndërkombëtare financiare

Me 84 vota pro, asnjë kundër dhe asnjë abstenim janë miratuar pesë marrëveshjet ndërkombëtare financiare...

Hoti zbardh detaje nga takimi në Bruksel

“Dialogu ka përfunduar, sot fillon draftimi për njohje reciproke”

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, tha se sot në Bruksel ka nisur draftimi i marrëveshjes...