MENU
klinika
Çfarë tregon studimi i fundit?

Delta nuk kursen as të vaksinuarit

Ku ishte epiqendra?

Lëkundje tërmeti në kufirin Kosovë-Serbi

Lëkundje tërmeti janë regjistruar në Kosovë. Tërmeti u regjistrua rreth orës 21:07, me magnitudë 3.3...

Njëqind ditët e para të qeverisë ‘Kurti’

Priten debate sot në kuvendin e Kosovës

Sot diskutohet në kuvendin e Kosovës 100 ditshi i parë i qeverisjes ‘Kurti’. Kuvendi është...

"I kanë dhënë dritë Kosovës"

Vjosa Osmani nderon me medalje ari djalin e Joe Biden

Presidentja Vjosa Osmani ka nderuar ditën e sotme me një medalje Nderi pas vdekjes, djalin...

“Ballkani i Hapur”

Kurti: Kosova s’merr pjesë, për aq kohë sa Serbia…

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka komentuar sërish nismën “Ballkani i Hapur” i ndërmarrë nga...

Turizmi

Kosovarët “bllokojnë” Shqipërinë dhe Malin e Zi

Autoritetet kufitare shqiptare njoftuan se vetëm në pak orë, nga Kosova për në Shqipëri sot...

Flasin njohësit e drejtësisë

Prokuroria e Speciales me qasje armiqësore ndaj ish-krerëve të UÇK-së

Ish-krerët më të lartë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, vazhdojnë të mbahen në paraburgim në...

"Kosova do të mbajë gjithmonë zemrën dhe derën hapur"

Aksidenti me 10 viktima në Kroaci, Kurti falenderon kryeministrin Plenkoviç

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka falënderuar kryeministrin e Kroacisë, Plenkoviç pas aksidentit me 10...

Presidenti amerikan falenderon Kosovën

Pas gjestit të Vjosa Osmanit, Joe Biden: Kjo është e pabesueshme

Presidenti i SHBA-së Joe Biden ka thënë se familja e tij ndihet e nderuar pasi...

Më shumë pacientë në Kosovë

Dyfishohet numri i atyre që kërkojnë trajtim në QKUK

Numri i pacientëve që kërkojnë trajtim në Klinikën Emergjente të QKUK-së, është dyfishuar brenda pesë...

Ministrja e Punëve të Jashtme e Kosovës

Gërvalla-Schwarz: “Ballkani i hapur” dëmton Kosovën

Ministrja e Punëve të Jashtme e Kosovës Donika Gërvalla-Schwarz, e quajti nismën “Ballkani i hapur”...

“Faleminderit Kroaci!”

Ngjyrat e flamurit kroat ndriçojnë ndërtesën e Qeverisë së Kosovës

Ngjyrat e flamurit të Kroacisë dhe mbishkrimi “Faleminderit Kroaci/Hvala Hrvatska”, kanë ndriçuar mbrëmë ndërtesën e...