MENU
klinika
Solidaritet shembullor nga Kosova

Psikologë dhe mjekë për të prekurit nga tërmeti

Nesër mbërrijnë në Shqipëri

Ndihmë humanitare, forca ushtrie, tani Kosova sjell 50 psikologë

Kosova ka qenë në vijë të parë për sa i takon ndihmës në këto ditë...

Nga Prof. Dr. Fadil Maloku

Këshillë për Albin Kurtin e Isa Mustafën

Këshillë për Albin Kurtin e Isa Mustafen; koalicionin Ldk -VV e (mirë)mbani veç përmes koncesioneve…...

"Shpejt do ta kurorëzojmë një.."

Albin Kurti takohet me Isa Mustafën dhe ka një mesazh

Ka filluar takimit ndërmjet Albin Kurtit dhe Isa Mustafës në Kuvendin e Kosovës. Liderët Kurti...

Solidariteti me Shqipërinë vazhdon

Dhoma e Tregtisë së Serbisë mbledh fonde për tërmetin

Forcat e ushtrisë dhe emergjencës civile shqiptare, forcat speciale të Kosovës, grupet e shpëtimit, zjarrfikësit-heronjë...

"Nuk mundëm të festonim"

Albin Kurti: Trishtim dhe lot, por Shqipëria nuk ishte e gjunjëzuar

Kandidati për Kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se për shkak të katastrofës...

Meta: Solidaritet vëllazëror

Haradinaj: Asnjë nuk do mbetet në qiell të hapur

Presidenti Ilir Meta dhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ishin në Durrës, në zonat e...

Krizë humanitare?

Kurti viziton banorët e Durrësit: Duhet ndihma e dy qeverive

Kryeministri i zgjedhur i Kosovës, Albin Kurti në një deklaratë për mediat nga zonat e...

Akomodohen në Prizren

Kosova hap dyert për të prekurit nga tërmeti

Parku Inovativ dhe Trajnues kosovaro-gjerman është në proces të sistemimit të personave të zhvendosur nga...

Video prekëse

I përlotur, plaku dhuron 10 euro: Unë nuk mundem më…

Një burrë i moshuar nga Medvegja, në një intervistë dhënë për mediat e Kosovës tregon...

"Mbështetja ime e vazhdueshme"

1 mln euro, Behgjet Pacolli dhuron për të prekurit nga tërmeti

Ministri në detyrë i punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka dhuruar 1 milion...

Mundësia për nënshkrimin e koalicionit

Takohen sot liderët e VV dhe LDK

Liderët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, do të takohen sot në ora...