MENU
klinika
Asgjësohen rreth 10 ferma

Gripi i Shpendëve në Kosovë

“Vizat, në këmbim të dialogut”

Von Cramon: Ndryshimi i kufijve do të ishte “toksik”

Përfaqësuesja e Parlamentit Evropian për Kosovën, Viola von Cramon, ka deklaruar se nëse liberalizohen vizat...

Presidentja e Kosovës dhe kryetari i Kuvendit

Marrin dozën e parë të vaksinës anti-Covid Osmani e Konjufca

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, dhe kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, kanë marrë dje vaksinën...

"Duhet të jemi gati për të mbrojtur atdheun"

Dita e Çlirimit, Konjufca mesazh Serbisë: Rreziku më i madh se…

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca në 22-vjetorin e Çlirimit ka dërguar një mesazh...

Emocione

KFOR përkujton 22-vjetorin e hyrjes në Kosovë

Në 22 vjetorin e hyrjes në Kosovë, KFOR-i ka përkujtuar këtë ditë me një video,...

Homazhe për 22-vjetorin e çlirimit të Kosovës

Osmani: NATO pranë nesh në momentet më të errëta

Kryeministri Albin Kurti së bashku me presidenten Vjosa Osmani dhe kreun e parlamentit Glauk Konjufca,...

"Ta përkujtojmë çdo ditë"

22-vjetori i çlirimit, Kurti: Sot Kosova kremton lirinë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot ka përkujtuar 22-vjetorin e çlirimit të Kosovës si dhe...

Serbia ftoi shqiptarët që të marrin pjesë

Ndryshimi i Kushtetutës/ Kamberi tregon nëse do të pranojë

Pas thirrjes së zyrtarëve të Serbisë që përfaqësuesit e shqiptarëve të marrin pjesë në ndryshimin...

Akuzat e Speciales

Mbahet sot në Prishtinë protestë kundër fyerjeve ndaj UÇK-së

Teksa sot shënon 22 vite nga çlirimi i Kosovës, në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë do...

KFOR i dha fund luftës

Sot, 22 vite nga çlirimi i Kosovës

Sot shënohen 22 vite nga çlirimi i Kosovës. 22 vjet më parë në Kosovë u...

"Krijojnë frikë e trauma"

Raportuesja e PE: “Non-paper” u draftuan në Moskë e Beograd

Raportuesja e Parlamentit Evropian për Kosovën, Viola von Cramon deklaroi se dokumentet “non-paper” për ndryshim...

Albin Kurti për dialogun

“Nuk i kemi borxh askujt, na kanë borxh shumëçka”

Kryeministri Albin Kurti në seancën e kësaj të premte ka raportuar në Kuvendin e Kosovës...