MENU
klinika
"Në aeroport s’na kontrolluan"

Pacienti me koronavirus: Kam pas kontakte me shumë doktorë

Çfarë parashikon Kushtetuta?

Mocioni i LDK-së kundër Qeverisë, publikohet dokumenti

Pas shkarkimit të Agim Veliut nga posti i ministrit të Brendshëm, Lidhja Demokratike e Kosovës...

Rrëzimi i qeverisë

Përfundon takimi Haradinaj-Mustafa, AAK mbështet mocionin

Ka përfunduar takimi mes kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryetarit...

12 vite burg kush....

Masat për Covid-19/ Serbia ndjek shembullin e Italisë

Beogradi zyrtar ka paralajmëruar masa të ashpra ndëshkuese ndaj të gjithë atyre që nuk zbatojnë...

Qytetarët protestojnë nga ballkonet

Kosova mes koronavirusit dhe krizës qeveritare

Kosova pas krizës së koronavirusit po përballet njëkohësisht dhe me krizën e koalicionit qeverisës i...

Mustafa kërkon mocion mosbesimi në kuvend

Qeveria e Kosovës në krizë pas shkarkimit të ministrit të LDK

Krisje në koalicionin qeveritar në Kosovë, pas shkarkimit të Punëve të Brendshme, nënkryetar i LDK-së...

Ambasada amerikane i drejtohet Kurtit

“Koha për ta hequr tarifën ndaj Serbisë”

Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë bërë edhe një thirrje ndaj Qeverisë së Kosovës...

"Përhapi panik...."

Kurti shkarkon nga detyra Agim Veliun

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti e ka shkarkuar sot ministrin e Punëve të Brendshme, Agim...

31 në Maqedoninë e Veriut

Shkon në 19 numri i të prekurve me Covid-19 në Kosovë

Sipas Ministrit të Shëndetësisë të Kosovës, Arben Vitia, numri i rasteve të reja të infektuara...

Infektohet nga këngëtari

Vetizolohet kryetari i komunës në Kosovë

Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka thënë se që nga mbrëmë është vetizoluar...

Kush janë donatorët?

COVID-19/ Kosovës i ofrohen rreth 15 mln euro

Organizata Botërore e Shëndetësisë dhe Banka Botërore i kanë ofruar Kosovës rreth 15 milionë euro...

Thirrje deputetëve: Ratifikojeni!

Covid-19/ Thaçi firmos dekretin për gjendjen e jashtëzakonshme

Pas mbledhjes që u zhvillua mbrëmë me Këshillin e Sigurimit, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi...