MENU
klinika
Justifikohet për masat në Morinë

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës: Një shpërthim i ri do të ishte fatal

Ja çfarë pritet!

Kryesia e Kuvendit vendos datën, VV ndërmerr një tjetër hap

Lëvizja Vetëvendosja nuk ka ndërmend që të dorëzohet, ndërsa ka nisur mbledhjen e firmave për...

Seanca plenare

Kryesia e Kuvendit shqyrton sot kërkesën e LDK-së

Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet sot për të shqyrtuar kërkesën e Lidhjes...

26 deputetë firmosin kërkesën

Kosovë/ Nesër seancë e jashtëzakonshme

Nesër me të gjitha gjasat Kosova do të jetë me qeveri të re. Në orën...

Nga Martin Vulaj

Amerika nuk e përkrah ndarjen

(Një bisedë që duhet të na ndihmojë të gjithëve për t’u qetësuar) Amerika është një...

Donacioni shembullor i Remzi Ejupit

Kosovë/Mbërrijnë dhjetë mijë teste për koronavirus

Presidenti i FC Prishtinës dhe afaristi i mirënjohur kosovar Remzi Ejupi ia ka dhënë një...

Nga Valon Murati

Kriza ekonomike mundësi për një model të ri ekonomik Kosovë-Shqipëri

Ajo që duhet të bëhet tani është shfrytëzimi i kësaj situate ekonomike që ekonomitë tona,...

Shpërthen ndaj Kurtit: Shqiptarët do i çonte në karantinë 7 ditë

Kufiri me Shqipërinë, Thaçi: Me Serbinë i hapi si në bahçe të babës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka sulmuar kryeministrin ende në detyrë, Albin Kurti, sa i...

Ministria e Brendshme: Pezullohet kontrata

Hiqet tarifa për të hyrë në Kosovë, nuk ka më nevojë për dezinfektim të mjetit

Pas problemeve që shkaktoi në pikën kufitare të Morinës, ku mjete nga Shqipëria janë penguar...

Përjashtohet Vjosa Osmani?

Qeveria e re, LDK dhe AAK kanë gati emrat e ministrave

Pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese se dekreti i Presidentit Thaçi për t’i dhënë mandatin për...

Skenarët

Kur votohet qeveria e re?

Qeveria e re do të votohet në fillim të kësaj jave, sapo të publikohet aktgjykimi...

Kosovë/ Argumentat e MSH

Studimi i VOA-s: Ilaçit për diabetikët po i skadon afati pa u përdorur!

Ministria e Shëndetësisë e Kosovës përfshiu në listën esenciale të barnave që blihen nga shteti...