MENU
klinika
Pacolli: BE me standard të dyfishtë

“Kosovës as viza as ndihma, Serbisë 7.5 milionë euro”

"Je i pasaktë"

BE-Thaçit: Nuk e kemi emëruar ende Lajçakun emisar

Zëdhënësi i Bashkimit Evropian, Peter Stano, ka reaguar pas kritikave dhe sulmeve të presidentit Hashim...

Këshilltari i Albin Kurtit: Qeveria do të vijojë...

Mocioni ndaj qeverisë dhe shpresa për marrëveshjen Thaçi-Vuçiç

Arbër Zaimi, këshilltar i kryeministrit Albin Kurti, ka thënë se mocioni i mosbesimit ndaj Qeverisë...

Nga sot mbyllen të gjitha parqet

Kosova ashpërson masat kundër koronavirusit

Duke nisur nga sot, në Kosovë do të mbyllen të gjitha parqet. Ky ka qenë...

Dy raste të reja

Shkon në 24 numri i të prekurve nga koronavirusi në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se numri i të infektuarve me koronavirus...

"Njerëzit e jashtëzakonshëm lëshojnë pe"

I dashur Albin… ‘zbutu’ menjëherë!

I dashur Albin, Aq sa Ti e ke zor t’i kërkosh falje LDK-së dhe ta...

Njoftim i rëndësishëm për shqiptarët

Serbia mbyll kufijtë

Nga dita e sotme, Serbia ka mbyllur kufijtë me qëllim parandalimin e përhapjes së koronavirusit....

Duke e zëvendësuar me...

Kryeministri Kurti paralajmëron heqjen e taksës me faza

Kryeministri Albin Kurti sot ka takuar deputetët e Grupit Parlamentar 6+, me të cilët ka...

Në kohën e pandemisë kërkohet unitet!

BE mesazh të prerë liderëve kosovarë

Në një intervistë për Telegrafin, shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Nataliya Apostolova...

"Sot pres që..."

Mustafa ultimatum të dyfishtë Kurtit

Kreu i LDK, Isa Mustafa pasi paralajmëroi mocion mosbesimi ndaj qeverisë pjesë e të cilës...

"Në aeroport s’na kontrolluan"

Pacienti me koronavirus: Kam pas kontakte me shumë doktorë

Pacienti nga Lipjani në Kosovë, i identifikuar me koronavirus ka thënë se kur erdhi nga...

Çfarë parashikon Kushtetuta?

Mocioni i LDK-së kundër Qeverisë, publikohet dokumenti

Pas shkarkimit të Agim Veliut nga posti i ministrit të Brendshëm, Lidhja Demokratike e Kosovës...