MENU
klinika
Ç'po ndodh?

Murtaja afrikane, ndalohet urgjent importi i mishit nga Serbia

Paralajmërimi i gazetarit italian

Shtohet paniku në politikën maqedonase, nesër fakte të reja

Maqedonia e Veriut nuk gjen qetësi, teksa skandali me korrupsionin gjigant “Zhvatja” vijon të zgjerohet...

Rasti “Reket”

Nis “furtuna” në M. e Veriut, zyrtari i parë që dëshmon

Prokurorja, Elizabeta Josifovska, e cila është pjesë e PSP-së, sot dëshmoi në Prokurorinë për përndjekje...

Deklarata e Presidentit

Prokurorët me pushime/ Zhgënjehet Pendarovski

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski foli për ngjarjet e fundit për rastin ‘Haraçi’....

Mesazhi

BFI: Pasiguria po largon popullatën nga M. e Veriut!

Bashkësia Fetare Islame e Maqedonisë së Veriut në mesazhin me rastin e festës së Kurban...

“Pakt i fuqishëm”!

Përgjimi i plotë që “fundos” zyrtarët maqedonas

Media italiane “La Verita” vijon të tronditë politikën e Maqedonisë së Veriut, teksa ka publikuar...

“BE s'mund të mbyllë sytë përballë krimit"

Përgjimet në Maqedoni/ Hahn i përgjigjet Doris Pack

Politikania gjermane dhe presidente e asociacionit të grave në Partinë Popullore Evropiane, Doris Pack deklaroi...

Skandali i njohur "reketi"

“Bombat” e Maqedonisë Veriore, çfarë deklaron Zoran Zaev!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, mohon të jetë përfshirë në skandalin e njohur...

Video III në M. e Veriut

Implikimi i kryeprokurores dhe emri i Zaev

Media italiane “La Verita” ka publikuar nje tjeter video, te treten ne radhe per “Reket”,...

A po shkatërrohet e ardhmja drejt BE-së?

Tronditi politikën maqedonase, gazetari: Ja pse i nxora përgjimet!

Gazetari italian me origjinë sllovene, Laris Gajser, i cili tronditi politikën e Maqedonisë së Veriut,...

Dëgjohet një zë gruaje

Del video 2 që po trondit Maqedoninë e Veriut!

Politika e Maqedonisë së Veriut vijon të tronditet nga përgjimet e fundit, të publikuara nga...

Foto

Kush është gazetari italian që tronditi Maqedoninë e Veriut?

Gazetari Italian i gazetës “La Verita”, Laris Gajzer, ka reaguar pas publikimit të materialit filmik...