MENU
klinika
Qëndrimet - Nga Zaev tek opozita

Negociatat, M. e Veriut në pritje/ Ç’mund të ndodhë?

Operacioni antidrogë/ Detajet

“Bistrica 2019”, shkon në 14 numri i të arrestuarve

Ka shkuar në 14 numri i të arrestuarve në kuadër të operacionit antidrogë të koduar...

Aksident në Gramsh

Humbin kontrollin e motorit/ Dy të rinj në gjendje kritike për jetën

Një aksident rrugor raportohet të ketë ndodhur sot në aksin rrugor Gramsh-Kodoviat. Dy të rinj...

Lufta e dytë tregtare

Tarifat ndaj importeve, Kosova i vë afat Shqipërisë

Nëse qeveria e Shqipërisë, deri më datën 1 korrik 2018, nuk heq masat e përkohshme...

Çështja Kosovë-Serbi/ Intervista

Erath: Me nisjen e dialogut, SHBA luan rol më të madh

Shtetet e Bashkuara pritet të luajnë një rol më të madh në bisedimet mes Kosovës...

Kontrolli i 24-orëve të fundit

Shkodër/ Aksioni i fishekzjarreve, sekuestrohen dhjetra kg saçme

Policia e Shkodrës ka zhvilluar kontrolle në dyqane e magazina gjatë 24 orëve të fundit....

Thaçi e Vuçiç me qëndrime të kundërta

Bratislava nuk mundi t’i pajtojë, çfarë u bë “mollë” sherri?

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe homologu i tij nga Serbia Aleksandar Vuçiç “janë përplasur”...

Takimi në Bratislavë

Vuçiç thirrje për Trumpin: Të vijë në Beograd!

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, sot në Bratisllavë është takuar me senatorin amerikan, Rhon Jonson,...

Video/ Fjala që heshti Vuçiçin, Gjuriçin e Sheshelin

Jovanoviç “u mbyll gojën” serbëve: Kosova është shtet!

Ditë më parë, në Parlamentin e Serbisë, është mbajtur një seancë në të cilën është...

Incidentet/ Reagimi i MPB

Ndeshje e rrezikut të lartë, polakët tensionojnë M. e Veriut

Ditën e djeshme, rreth orës 20:00, në Shkup është denoncuar se në një objekt hotelierik...

Firmoset peticioni

Shkrihet Gjykata, Kavaja kundër projektit

Pas thirrjes publike në rrjetet sociale nga Kryetari i Bashkisë së Kavajës, Isa Sakja për...

Taksa dhe dialogu

Thaçi dhe Vuçiç takohen në Sllovaki, ja çfarë diskutuan

Gjatë ditës së sotme janë takuar në Sllovaki, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi me homologun...