MENU
klinika
Ç'do ndodhë?

Pengojnë zgjedhjet? Zbulohet “plani” i PD në Dibër

"Ne do të..."

KQZ nis në Shkodër materialet zgjedhore, PD paralajmëron

“Në 20:00 të ditës së sotme do të ngrihemi në protestë për të ndaluar vendosjen...

Ngec në 'sitën' e Vetting-ut

Shkarkohet kryeprokurorja e Kukësit

Kryeprokurorja e Kukësit është shkarkuar nga detyra me vendim të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit....

Prej 4 ditësh në kërkim

E rëndë, gjendet trupi i pajetë i 18-vjeçarit te “Rana e Hedhun”

Pas katër ditësh kërkime është gjetur trupi i pajetë i 18-vjeçarit që u mbyt në...

Aksident i rëndë

Kamioni përplaset me “SMART”, vdes shoferja 26 vjeçe

Një aksident i rëndë është shënuar në kryqëzimin e  Patokut. Një “SMART” dhe një Kamion...

Çfarë deklaroi?

Deklaratat në emisione, procedohet Fran Frrokaj

Është proceduar penalisht kryebashkiaku i Lezhës, Fran Frrokaj. Shkak janë bërë deklaratat e tij në...

Tragjedi në plazhet shqiptare

Dyshime se është mbytur, kërkohet 18-vjeçari në Shëngjin

Vijojnë kërkimet për 18-vjeçarin, i cili dyshohet se është mbytur dje në Shëngjin. I riu...

Detaje

E rëndë në Shkodër, makina përplas për vdekje gruan

Një aksident i rëndë është shënuar në Shkodër mëngjesin e sotëm. Një makinë ka përplasur...

Masat për të ndaluarit e tjerë

Përplasjet në KZAZ Kukës/ Gjykata burgos 6 persona

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kukës ka kërkuar të lihen në burg gjashtë...

Mungesa e rojeve bregdetare

Velipojë/ Tre persona rrezikojnë mbytjen!

Tre persona kanë rrezikuar që të mbyten sot në plazhin e Velipojës. Më dramatike situata...

Detajet

Sulmet në KZAZ/ 9 të arrestuar në Tropojë!

Pas tensioneve në Tropojë me datë 18 qershor, është vënë në pranga edhe një tjetër...

Seanca

Përplasjet në Mat/ Gjykata merr vendimin për 10 të ndaluarit

Gjykata e Matit ka dhënë vendimin për 10 personat e ndaluar pas përplasjeve në KZAZ-të...