MENU
klinika
“Nuk është i autorizuar në asnjë vend”

Brataj apel qytetarëve për përdorimin e këtij ilaçi dhe paralajmëron për rrezikun e…

OBSH kritikon Europën

“Mos i lehtësoni masat për mbrojtjen nga pandemia e COVID-19”

Europa po përjeton aktualisht një shpërthim në numrin e rasteve me COVID-19 dhe nuk duhet...

Nga Irena Beqiraj

Si ka mundësi edhe në Amerikë?

Më shumë se rezultati i zgjedhjeve më impresionojnë reagimet në rrjetet sociale Disa me tone...

Një prej shteteve më të rëndësishme amerikane!

Trump jep lajmin: Fitore e madhe e ligjshme në Pensilvani

Presidenti i SHBA, Donald Trump, jep lajmin se ka fituar në një prej shteteve më...

Mbyllet sërish Italia

Conte: Zonat e kuqe dhe masat kufizuese shtesë deri në dhjetor

Kryeministri italian njoftoi se Italia mbyllet sërish në disa rajone, si Kalabria, Lombardia, Piemonte dhe...

Nga Andi Bushati

Pse Kosova nuk është më e mirë pa Hashim Thaçin?

Ndonëse fjalori i përgjithshëm, politikisht korrekt, po uron që Hashim Thaçi të dalë i pafajshëm...

Në 24 orët e fundit

Rekord infektimesh: 421 raste pozitive, dhe 7 viktima nga Covid-19

Është regjistruar një tjetër rekord infektimesh nga koronavirusi në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë raporton...

Me 87 vota pro

Kuvendi miraton në parim projekt-buxhetin për vitin 2021

Kuvendi ka miratuar në parim projekt-buxhetin për vitin 2021. Sipas rezultatit 87 deputetë kanë votuar...

Lista/ Ku rrezikohet mbyllja?

Pandemia ‘mbërthen’ universitetet e rretheve

Janë plot 59 programe në gjashtë universitete të rretheve, që nuk kanë arritur dot në...

Nga Fatos Lubonja

Zgjedhjet në SHBA, si dhe pse votuan amerikanët

Përpara këtyre zgjedhjeve dhe gjatë zgjedhjeve është shkruar dhe folur shumë se ato do të...

"Procesi do të vulosë përfundimisht pastërtinë e UÇK-së"

Konfirmimi i aktakuzave/ Rama e Meta i shprehin mbështetjen Thaçit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i ka shprehur hapur mbështetjen Hashim Thaçit pasi ky i...

Rreth 7 mijë raste në një ditë

Ky vend po përballet me valën e tretë të koronavirusit!

Kryeqyteti indian New Delhi po përjeton një valë të tretë koronavirusit, duke u përballur me...