MENU
klinika
Mero Baze

Pse Sali Berisha po nxiton ‘ta bëj vet’ gjyqin në Francë?

Zyrtare

Sali Berisha bën publike datën, ja kur do të mbahet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike

Ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar se do të jetë data 11 Dhjetor kur do të...

‘Përplasjet’ Rama-Basha

Nazarko: Me propozimin e vettingut tregon se do të jetë ndryshimi i tranzicionit

“Meta, Rama dhe Berisha janë pjesë të një trekëndëshi Bermude, të formuar nga e njëjta...

Deklarata e Bashës kundër Ramës, Metës dhe Berishës

“Trekëndëshit të Bermudës i ka mbaruar koha”/ Nazarko: Fillimi i një beteje

Për analistin Artur Zheji akuzat e Bashës ndaj Ramës, Metës dhe Berishës janë pjesë të...

Nga Artur Ajazi

Foltore apo Faltore?

Sali Berisha i ka gjetur një emër procesit të takimeve të tij me demokratët berishistët.E...

Çfarë shkruan media franceze "Courrier des Balkans"?

A do të nisë lufta për Krishtlindje në Ballkan?

Media franceze, “Courrier des Balkans” ka publikuar një analizë për situatën në Bosnjë e Hercegovinë....

Nga Artur Ajazi

“Mish-mashi” Berisha

Në kampin kryesor opozitar, gjërat nuk po ecin siç kishte parashikuar Lulzim Basha pas 25...

Nga Kimete Berisha

Për Albin Kurtin, plaku shqiptar kushton 100 euro!

Për Albin Kurtin, plaku shqiptar kushton 100 euro! Pse ore ti kujton se një plak...

Zgjedhjet e 25 prillit

PD çon në Kuvend nismën: Të ngrihet Komision i Posaçëm për rekomandimet e ODIHR

Partia Demokratike ka depozituar sot në Kuvend një kërkesë për ngritjen e një Komisioni të...

"Vetë Ali e vetë KadI"

Gjekmarkaj: Berisha sillet sikur ta ketë partinë “tokë të xanun”!

Nga Agron Gjekmarkaj Prej javësh Sali Berisha i cenuar në interesa personale, i udhëhequr nga...

“Shpalli kandidaturën dhe garantoi të tjerët për…"

Preç Zogaj: Berisha e di veten kryetar absolut edhe tani që nuk është

Analisti Preç Zogaj ka komentuar në RTSH shpalljen nga Sali Berisha të kandidaturës së tij...

Nga Artur Ajazi

Shkërmoqja e PD-së, ka nisur nga baza

Ajo ç’ka po ndodh me Partinë Demokratike, duket si një gjë e paralajmëruar. Humbjet e...