MENU
klinika
Eduard Zaloshnja

Një premtim që duhet ta bëjnë kandidatët për kreun e PD-së

Analiza e BIRN

Politikanët u kthyen në animatorë në ‘zgjedhjet online’, PS dominoi fushatën në mediat sociale

Një analizë e BIRN tregon se Partia Socialiste në qeverisje dominoi fushatën në mediat sociale...

Andi Bushati

Linçimi i Gjyqtares së Elbasanit si fetishizim i kauzave te parëndësishme

Andi Bushati Media të djathta dhe të majta, i madh dhe i vogël, fanatikë të...

"Përballë Ramës duhet një figurë e pakonsumuar"

Gara për kryetar në PD/ Mentor Nazarko: Shehaj mund të fitonte nëse…

Analisti Mentor Nazarko i ftuar në Syri Tv me gazetaren Juli Krisafi ka analizuar vendimin...

Nga Gjin Llesh Kreshta

Si u strehua dhe u mjekua, në shtëpine time, gazetari Bardhok Lala, kur u masakrua nga SHIKU berishian

Bardhoku,  kishte ca kohe,  qe punonte me mua,  ne Kliniken e Psikiatrise, te QSUT.se. Ai...

Nga Spartak Ngjela

Roli i Amerikës, ku është Saliu dhe çfarë po shohim me Bashën?

Nga Spartak Ngjela Çfarë po shohim me Bashën? Dhe, ku është Saliu, në cilin pozicion...

"Reagimet e mia s'janë për hatërmbetje personale"

Nishani: Jam ndier i lënduar nga Basha, por fytyrën time s’ia jap askujt!

Ish-presidenti Bujar Nishani nga Gjirokastra ka deklaruar se reagimet e tij kundër kreut të PD...

Nga Alfred Peza

Një humbës perfekt si Lulzim Basha

Në përpjekjet për të formalizuar rizgjedhjen e tij në krye të PD, edhe për 4...

Eduard Zaloshnja

Një premtim që duhet ta bëjnë kandidatët për kreun e PD-së

Më 13 qershor, njëri nga katër kandidatët për kreun e PD-së do të zgjidhet nga...

Nga Artan Fuga

Pesë masa të menjëhershme për të demokratizuar partinë

Kryetari mund të zgjidhet sipas parimit një militant një votë, por këshilli kombëtar mund ta...

Nga Ylli Pata

Si e humbi PD shansin e “artë” për t’u bërë protagoniste pas 25 prillit

Një udhëheqës nuk bëhet i tillë, vetëm kur drejton qeverisjen e një vendi; një politikan...