MENU
klinika
Nga Frrok Çupi

Dikush ka vjedhur kullën e sahatit

Nga Sokol Balla

Sa herë mbyllet një cikël politik, mbyllet dhe një cikël mediatik

Sa herë mbyllet një cikël politik, po ashtu mbyllet edhe një cikël mediatik. Mediat reflektojnë,...

"Meta nuk llogaritet nga askush"

Ngjela flet për ftesën e Ramës dhe lëvizjen e Bashës: PD i vuri kalit karrocën mbrapsht

Avokat Spartak Ngjela ka zhvilluar një intervistë për Fax News këtë të martë, ku ka...

Eduard Zaloshnja

A u rritën PS e PD në kurriz të LSI-së?

Për të ditur se sa votues iu shtuan/pakësuan partive që arritën të fitojnë mandate parlamentare,...

"Rama, kërkon të distancohet nga e keqja për të ruajtur pushtetin"

Zhvillimet e fundit politike, Nazarko: Ankimimet e PD legjitime, tregon që është një parti moderne

Analisti i njohur Mentor Nazarko, i ftuar përmes një lidhje ‘Skype’ në rubrikën “Opinion” në “News 24”, komentoi...

Kryetari i Delegacionit Parlamentar BE-Shqipëri uron Ramën

“Organizimi i suksesshëm i zgjedhjeve, hap i rëndësishëm për në BE”

Kryetari i delegacionit të Parlamentit Evropian në Komisionin Parlamentar të Stabilizim-Asociimit BE-Shqipëri, Manolis Kefalogiannis ka...

Nga Ylli Pata

Përse Berisha mbrojti Metën përpara se të flasë Lulzim Basha?!

Dalja e Sali Berishës kundër shkarkimit të Ilir Metës nga posti i Presidentit ngjan realisht...

Nga Alfred Peza

Opozita duhet të burgosë 10 400 komisionerët e saj, që të përmbysë zgjedhjet!

Nga Alfred Peza Fakti është në kuti. E vërteta rreth fituesit ose humbësit të zgjedhjeve...

Nga Ben Andoni

Pse duhet të ndryshojë PD-ja, kur nuk i duhet?!

Është mirëfilli e dukshme se Partia Demokratike do ta rivotojë në korrik, kryetarin e saj...

Mandati i tretë i Ramës

Lubonja: Të bëhen presione të mëdha, opozita të jetë çekan

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar situatën pas zgjedhjeve të 25 prillit dhe mandatin e tretë...

Nga Andi Bushati

Ramizmi si debilizim i shoqërisë

Kasaphana elektorale që organizoi rilindja në 25 prill po fillon të prodhojë efekte shumë më...