MENU
klinika
Nga Mustafa Nano

Në PD nuk ka njeri tjetër që të jetë më i mirë sesa Lulzim Basha

Analiza

Artur Zheji: Nuk i pashë në fushatë kundër Ramës, sot të gjithë…

Marshalli tani me të drejtë e ka rradhën të shkrythet ngeshëm, të hedhë vështrimin mbi...

Ja çfarë shkruan prestigjozja The Financial Times

Kjo është receta e përsosur për luftë të hapur në Ballkan

Ballkani Perëndimor ka shumë nevojë për një pjesëmarrje më të fortë të BE-së dhe SHBA-së...

“Një lolo në krye të PD”

Andi Bushati: Lulzim Basha duhet të japë dorëheqjen tani

Analisti Andi Bushati tha në emisionin “Shock” për z. Basha se ky i fundit duhet...

"Bashkëqeverisja do zhdukte edhe LSI-në"

Mustafa Nano: Rama mund të bëjë një grand-koalicion

Analisti Mustafa Nano thotë se këto zgjedhje treguan se shqiptarët e duan Edi Ramën pavarësisht...

“Do të jetë një natë tmerrësisht e gjatë për të”

Nazarko: Basha nuk ka asnjë shans që t’i shpëtojë gjykimit pas humbjes

Analisti Shpëtim Nazarko i ftuar në ‘News24’ teksa ka analizuar rezultatet që prodhuan zgjedhjet e...

"Moska u mund në Shqipëri"

Ngjela: Humbën krerët e korruptuar të PD!

Nga Spartak Ngjela Humbja e krerëve të korruptuar të Partisë Demokratike është fitore e madhe...

Kutitë e fundit

Ben Andoni: Strukturat e Partisë Socialiste dhanë efekt, PD duhet të kishte mësuar

Kur kanë mbetur kutitë e fundit për t’u numëruar në Tiranë dhe në Durrës dhe...

Shpëtim Nazarko

Që Basha të fitonte, duhet të kuptonte Zhan D’Arkën…

       Kur heroinën kombëtare të Francës, Zhan D’Arkën, e pyeti njëherë një nga...

Nga Klodian Tomorri

“Edi Rama i mundi të gjithë”

Së pari, theu tabunë e mandatit të tretë, që nuk e kishte thyer askush në...

Nga "artist e liberal" në "autokrat e seksist"

DW: Zbehja e shkëlqimit të Ramës në gazetat gjermane

Nëse në vitin 2013 shtypi gjermanofon do ta festonte Edi Ramën si një lider, liberal, shpirtlir...

“Efekti surprizë i këtyre zgjedhjeve është…”

Nazarko: Nëse opozita do të ishte bashkë, merrte mandatin e 6-të në Korçë

Analisti Mentor Nazarko komentoi në studion e “News24” procesin e numërimit të votave në vend, që vijon...