MENU
klinika
Nga Mero Baze

Pse Berisha po torturon “Vatrën” me armikun e ri amerikan

Nga Eduard Zaloshnja

Narrativa e Berishës, efektive në sinorin elektoral të PD-së, por…

Pasi Sekretari i Shtetit Blinken e shpalli persona non grata, Berisha hapi ndaj tij një...

Nga Ylli Pata

Përçarja e ‘Vatrës’ për Foltoren, vijim i vesit apo sinjal politik?!

Tashmë edhe organizata “Vatra” në SHBA, e cila prej shumë vitesh ishte një nga grupimet...

Nga Bedri Islami

Çfarë do të sjellë 11 dhjetori i Sali Berishës…

Në 11 dhjetor Sali Berisha do të mbledhë Kuvendin e tij. Do e bëjë këtë...

Fatbardh Kadilli

Që të ikë Berisha duhet të ikë Basha

Kriza në PD buron nga vendimi i Bashës për të mos lëshuar karrigen. Të gjitha...

Skënder Minxhozi

Foltorja zbulon dobësinë e Lulit, jo forcën e Doktorit

Skënder Minxhozi Ka një valë lajkatimesh hipokrite e habie të stisur mes përkrahësve të Sali...

Shënohen edhe 3 viktima

Përgjysmohen testimet, regjistrohen vetëm 195 raste të reja

Janë ulur ndjeshëm rastet e reja me Covid-19 në vend. Ministria e Shëndetësisë bën me...

“Ka ende kohë për t’i thirrur arsyes”

Gjekmarkaj: Kuvendi i datës 18 legal, të vijë kushdo

Ka ende kohë për t’i thirrur arsyes. Kështu mendon deputeti i PD-së Agron Gjekmarkaj duke...

Varianti Omicron

Nacionalizmi i vaksinave do të përjetësojë pandeminë

Nga Fatima Hassan, Aljazeera Mbretëria e Bashkuar dhe vendet e pasura europiane janë në panik....

Nga Artur Ajazi

Për ata që tallen me ndjenjat kombëtare…

Festat e 28 dhe 29 Nëntorit, ka mbi 30 vjet,që janë bërë shkak i talljes...

Analiza nga Preç Zogaj

18 Dhjetori, Kuvendi gjithëpërfshirës i firmëtarëve dhe jofirmëtarëve!

Kuvendi i 18 dhjetorit, i thirrur nga Kryesia e PD-së, përveçse pa asnjë cen nga...

Nga Ylli Pata

Mesazhet e fshehura të Berishës me “Foltoren në SHBA”

Pas shpalljes së Sali Berishës se do të zhvillojë një foltore në SHBA, konkretisht në...