MENU
klinika
Nga Ylli Pata

Legjendat e vjedhjeve dhe fshehjes së parave të politikës, si një fabul e gatshme për SPAK

Analiza nga REL

A është afër një marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë?

Situata në Kosovë ka qenë tejet e tensionuar në fund të vitit 2022, si pasojë...

Nga Eduard Zaloshnja

SONDAZHI / Zaloshnja: PS-ja 39-48 bashki, pavarësisht sesi konfigurohet opozita

Në një pyetësor që u shpërndava elektronikisht në fundjavë 10 mijë banorve të rritur të...

Nga Artur Ajazi

Shansi i humbur i kandidatëve të Foltores

Do të kisha besimin se, dikush nga kandidatët e Foltores për bashkitë e vendit, do...

Pas arrestimit të Andrew Tate

Zbulohen taktikat e trafikantëve për mashtrimin e vajzave

Arrestimi i influencuesit Andrew Tate, i popullarizuar në internet për maskulinitetin toksik, pas një bastisjeje...

Nga Mero Baze

Edhe zaptues, edhe dhunues, edhe i mundur

Në historinë e politikës , ka disa data që vlejnë më shumë për të përshkruar...

Nga Eduard Zaloshnja

Erion Veliaj 35-45 mijë vota epërsi, pavarsisht se kë ka përballë

Në një pyetësor që u shpërndava elektronikisht në fundjavë 10 mijë banorve të rritur të...

Përgjigjen shqiptarët

Sondazhi: Si po shkon situata në vendin tonë?

56.7% e shqiptarëve mendojnë se situata në vendin tonë është shumë keq. Të pyetur nga...

"Ja çfarë do të ndodhë nëse PD nuk bashkohet"

Zgjedhjet e 14 majit/ Ngjela: Rama do i japë disa bashki Berishës

Avokati Sprtak Ngjela është shprehur se kryeministrit Edi Rama i intereson që të ketë Sali...

Nga Mero Baze

Pse LSI nuk u shkri dot në Partinë e Lirisë?

Lëvizja Socialiste për Integrim, një nga partitë më të anatemuara në Shqipëri si “gjobëvënse” ndaj...

Ylli Pata

Përtej nervozizmit të Ilir Metës: Sa është pesha politike e ikjes së Agron Çelës?

Ilir Meta, siç pritej, do ta trajtonte në mënyrë sipërfaqësore për shpalljen e largimit të...

Nga Dritan Hila

Nëse nuk na ndihmoni dot këtu, udhë e mbarë kudo të shkoni!

Më rezulton që në të gjithë Shqipërinë kanë çelur trëndafilat. Pra kemi një klimë që...