MENU
klinika
Analiza nga Artan Fuga

Një vështrim estetik mbi teatrin e ngjarjes të 8 janarit!

Çfarë duhet të ndryshojë tani Basha?

Gjekmarkaj tregon orët e tensionit në selinë e PD

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj, komenton protestën e zhvilluar ditën e djeshme para selisë...

"Berisha dhe organizatorët nuk u distancuan nga dhuna"

‘Zëri i Amerikës’: PD u rrethua si skenë krimi!

Në Tiranë, përkrahës të ish kryeministrit Sali Berisha sulmuan dhe dëmtuan rëndë selinë e Partisë...

Nga Mentor Nazarko

Sherri për selinë dhe magjia e numrit 44

Nga Mentor Nazarko Ka tre rrafshe kryesore, që mund të shihet ajo që pritet të...

Ngritja e Komandës Amerikane në Shqipëri

Ngjela: Erdhi çasti i pritur. Në kohën kur synohej destabilizimi

Avokati Spartak Ngjela komenton në një postim në “facebook” ngritjen e shtabit pararojë të Komandës...

Nga Agron Gjekmarkaj

Një gjuhë dhunë vertitet mbi PD, përgjigje për zëdhënësit e saj primitivë

Një gjuhë dhunë vertitet mbi Partinë Demokratike ! Dhuna është primitive, instrument i kohes kur...

Nga Lorenc Vangjeli

Si komunistët, shpik një armik që të festosh fitoren mbi të

Jorida Tabaku dhe Flamur Noka kanë shumë pak gjëra të përbashkëta mes tyre. Të numëruara...

Nga Mentor Nazarko

Shqipëria në Direktoratin e botës, po Kosova?

Nga Mentor Nazarko Ndërsa mediat vendore dhe kombëtare janë përmbytur me lajme për përplasjen e...

Nga Artur Ajazi

Basha, a Berisha është “pengu” i Ramës?

Prej 5 muajsh, mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës ka nisur beteja e selisë, dhe...

"Basha ka mbështetjen e amerikanëve"

Parashikimi i Ngjelës: Pas pak muajsh do të shkojmë në zgjedhje të parakohshme

Avokat Spartak Ngjela ka komentuar zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike, ndërsa ka shpërthyer në...

Nga Frrok Çupi

Kësaj here do të vdesim vërtet

Kjo është hera e fundit që e presim vdekjen më këmbë. Sot ka mbaruar ultimatumi...