MENU
klinika
Nga Frrok Çupi

Këta që nuk po i gjejnë një dhëmb Saliut

Arrestimi i Kokës pason 2 të tjera/ "Pse tani…?!"

Paralajmëron gazetari Hoxha: Historia sapo ka nisur

Gazetari Artan Hoxha ka paralajmëruar se arrestim i ish-ministrit të Mjedisit Lefter Koka do të...

Nga Dritan Hila

Dhe Don Kishoti do ta kishte zili Berishën!

Situatat në Partinë Demokratike vazhdojnë të jenë të tensionuara. Për të folur në lidhje me...

Nga Mero Baze

Përpjekja amerikane për të ndarë Sali Berishën nga populli shqiptar

Qeveria amerikane u detyrua sot t’i përgjigjet Sali Berishës lidhur me sulmet ndaj ambasadores Yuri...

Nga Ylli Pata

Pas shpërthimit për Berishën, nëse e ka seriozisht: Basha të flasë…

Aq përshtypje ka bërë Lulzim Basha ditën e djeshme, në konferencën e shtypit pas mësymjes...

Nga Kimete Berisha

A po ke qejf me t’rrëzu…!

Prishu me doktora, prishu me profesora, prishu me artistë, prishu me prokurorë, prishu me gazetarë,...

Nga Adriatik Doçi

Sali Berisha në kërkim të budallenjve dhe viktimave për hallin e tij familjar

Sa për kujtesë, pushtimi i ndërtesave me forcë është element i veprës penale të kryengritjes...

Artur Ajazi

Kush e riaktivizoi Sali Berishën?

Sali Berisha iku, dhe bëri një premtim në 2013, “po iki në punën dhe jetën...

Zhvillimet e fundit në PD

Nazarko: Nëse ndahet nga “berishistët” Basha fiton elektoratin gri

Analisti Mentor Nazarko se kryedemokrati Lulzim Basha duhet të hapë partinë për të korrigjuar të...

“Projekt i dështuar i prishjes së qetësisë sociale”

Minxhozi: Berisha një incident! Si mund të besoni se do të hapë epokë të re në PD!?

Analisti Skënder Minxhozi, komentoi në emisionin ‘RealStroy’ në ‘News24’ zhvillimet politike në PD. Gjatë bisedës...

Analiza

NATO ndaloi pushtimin rus më 1980, a mund të përsëritet?

Me rreth 100 mijë trupa, forca të blinduara, avionë sulmues, raketa dhe aftësi të tjera...

Nga Roland Qafoku

Cili do jetë fati i PD-së tani?

Dhjetë konkluzionet që solli Kuvendi i 11 dhjetorit. Berisha feston fitoren përballë Bashës, por dilema...