MENU
klinika
Hemorroidektomia

Operacioni i hemorroideve

Metalet e rënda

Kujdes helmimin nga këta përbërës!

Akumulimi i shumë metaleve të caktuara në trup mund të çojë në simptoma të rrezikshme....

Shega kuron sëmundje!

Filloni mëngjesin tuaj me këtë frut

Shega është një frut kurativ shumë i mirë. Pirja e lëngut të shegës parandalon kollën,...

Procedurë diagnostike

Kur duhet të bëni një kolonoskopi?

Kolonoskopia është një procedurë që i lejon një mjeku të ekzaminojë brenda zorrës së trashë....

Beninje dhe malinje

Tumoret në tru!

Sistemi nervor qendror, i cili përbëhet nga truri dhe palca kurrizore, përfshihet pothuajse në çdo...

Mënyrat e trajtimit

Ndërrimi i valvulave të aortës!

Stenoza e aortës është një gjendje e rëndë e zemrës në të cilën valvula e...

Sindroma e lodhjes kronike

Ju japim zgjidhje nëse keni lodhje të vazhdueshme!

A keni lodhje ekstreme në 50 për qind të kohës? E identifikuar në vitet 1980,...

Konsumo këtë frut!

Ju është ngjirur zëri apo keni muskuj të tendosur?

Frutat e kajsisë janë të këndshme, aromatike dhe pëlqehen nga të gjithë. Përmbajnë vlera të...

Karbohidratet

Përmirësoni sëmundjet me këto ushqime!

Ky grup ushqyesish, gjendet në shumë ushqime të përditshme dhe siguron energji për trupin. Karbohidratet...

Blefaroplastika

Keni qepalla të rënë? Ka një zgjidhje!

Blefaroplastika është një operacion për të riparuar qepallat e ulura. Kirurgjia e qepallave mund të...

Bëni kujdes!

Keni ethe apo kollë? Rrezikoheni nga virusi…

Fruthi është një sëmundje shumë ngjitëse dhe potencialisht serioze e shkaktuar nga një virus dhe...

Trajtimi mjekësor

Kjo stinë sjellë sëmundje të tilla!

Një dhimbje e fytit është një simptomë e zakonshme e disa sëmundjeve të ndryshme. Faringeja...

Reklama