MENU
klinika
PROFIL

“Një mbretëreshë në histori”, kush ishte Kleopatra

Traileri e ri i filmit “Jojo Rabbit”

“The Beatles” dhe David Bowie në gjermanisht

Para se të kthehet në botën e Marvel me Thorin e ri dhe t’i xhirojë...

Tragjike

Vdes në aksident kantautori i grupit të njohur

Kantautori LaShawn Daniels është ndarë nga jeta në moshën 41-vjeçare. Daniels shkroi tekste të tilla...

Arsyeja është vërtet interesante

Pse Meghan Markle refuzon të humbasë peshë pas lindjes?

Vajzat e famshme janë gjithnjë në nxitim për të demostruar trupat e tyre pas lindjes....

Bleu stoli me para të shtetit (VIDEO)

Ish-Zonja e Parë e Hondurasit dënohet me 58 vjet burg

“BBC” ka raportuar se ish-zonja e parë e Hondurasit, Rosa Elena Bonilla, 52-vjeçare, është dënuar...

Merr vendimin e rëndësishëm

Ermal Mamaqi shkëputet nga televizioni

Pas lajmeve të shumta që qarkulluan këto ditë në rrjet për largimin e Ermal Mamaqit...

FOTO/ E kuqe si gjaku...

Victoria Beckham mrekullon me daljen e saj

Ish ylli i grupit Spice Girls ka mahnitur me pamjen e saj plot glamur. Dizenjatorja...

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje

Stili i çuditshëm i Ramës? Ja nga çfarë frymëzohet

Çdokush mund ta ketë hapur profilin në Instagram të  Edi Ramës kryeministrit të vendit, po...

Do t’i shohim kudo

5 trendet më të mëdha të çantave për vjeshtën

Ashtu siç ndodh për shumicën e veshjeve, edhe një çantë mund të japë të dhëna...

8 kopertina albumesh

Elton John me pullë poste në Postën Mbretërore

Posta Mbretërore e publikoi një seri pullash për nder të karrierës së Elton John, të...

Zbuoni sa vjeç mbush

Mc Kresha feston sot ditëlindjen

Ditën e sotme reperi i suksesshëm, MC Kresha feston ditëlindjen. Nëpërmjet një postimi në Instagram,...

Prapavija e këngës

“Ky marak”/ Pjetër Gaci u frymëzua nga një grua e martuar

Muza që ka inspiruar një prej këngëve më të bukura të dashurisë ‘Ky marak’ nga...