MENU
klinika
Dhe ajo vjen nga SHBA...

Zbulohet konkurrentja e parë e “Këngës Magjike”

Tashmë s'ka asnjë keqkuptim

U tha që u nda nga Loredana, reagon Mozzik

Lajmi për ndarjen e Mozzik dhe Loredanës vijon të mos jetë i konfirmuar, edhe pse...

Një javë mode me risi

New York-u prezanton tendencat e 2020-ës

Ka përfunduar ditën e djeshme java e modës në New York , më e shumëpërfolura...

Prej kohësh është zhdukur nga jeta publike

U përfol se ishte shtatzënë, reagon Genta Ismajli

Ditën e djeshme qarkulloi në media lajmi se këngëtarja Genta Ismajli është shtatzënë. Sipas aludimeve...

"Nuk e urrej punën time por..."

Përtej fasadës së bukur, jeta e vështirë e një modeleje

Ndonëse zakonisht Bella Hadid, tregon në Instagram jetën e ëndrrave, së fundmi ka bërë të...

“Muzikë ndryshe, atmosferë ndryshe!"

Legjenda e këngës spanjolle vjen në Tiranë

Bashkia e Tiranës njofton ardhjen në kryeqytet të Luz Casal, legjenda e këngës spanjolle. “Muzikë...

Arsyeja do t'ju habisë

Rudina Magjistari përplaset me ndjekësen

Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka qenë së fundmi i ftuar në emsionin “Rudina” për...

Gati koncerti në Tiranë

Capital T takohet me Erion Veliaj

Reperi i njohur, Capital T ka nisur numërimin prapa për koncertin e tij më të...

Ja idetë më trendi të vitit

Jeni të fiksuar pas tatuazheve?

Gjatë vitit 2019 është vënë re një trend i cili po përhapet me shpejtësi. Bëhet...

Pas katër muajsh jepen arsyjet

Ja pse vdiq motra e ish-anëtarit të One Direction

Në maj të këtij viti motra e ish-anëtarit të One Direction, Louis Tomlinson ndërroi jetë...

Modelet që do të bëjnë namin

Kordelet kryefjala e vjeshtës!

Gjatë vjeshtës flokët është mirë që t’i mbajmë të shkujdesur, pa i drejtuar apo pa...

Kandidate për deputete

Këngëtarja e njohur shqiptare i futet politikës

Këngëtarja e njohur e “Mall për Çamëri”, Enkelejda Arifi, është përfshirë së fundmi në politikë. Ajo i është...