MENU
E prisnit?!

Zbulohen detaje nga fejesa e Arminës dhe Shkëlzenit

Nuk u kursyen aspak

U vesh si murgeshë, moderatorja “masakrohet” nga komentuesit

Moderatorja Roza Lati është tejet aktive në rrjetet sociale, ku shpesh befason me fotot e...

Emina Cunmulaj

Modelja shqiptare: Era e djathit më lidhi me miliarderin nga Irani

E ftuar në “Xing me Ermalin”, modelja shqiptare, Emina Cunmulaj, që e ka zhvillon karrierën...

Zbulon ëndrrën

Genta Ismajli: Kam bërë diferencën në skenë

E ftuar në emisionin “Prive”, këngëtarja Genta Ismajli ka rrëfyer gjëra të pathëna më parë....

Takimi me Trump

Kanye West zbulon password-in qesharak të telefonit

Gjatë takimit me Donald Trump, veç të tjerash, Kanye West ka zbuluar më shumë se...

Herët në mëngjes

Një zgjim plot energji/ Zbuloni mënyrat

A keni menduar ndonjëherë se me sa dëshirë e vendosim alarmin e zgjimit në orën...

Albumi i fundit

Humbja e madhe e muzikës, tërhiqet Michael Buble

Në një intervistë të fundit këngëtari i madh kanadez me famë botërore, Michael Buble ka...

“Monster”

Bleona, skena të “nxehta” në klipin e fundit

Pritja ka marrë fund dhe Bleona Qereti ka publikuar klipin e saj të fundit të...

Dasma mbretërore

Naiviteti i princit i “çmend” të gjithë

Princesha Eugenie e Jorkut, vajza e princit Andrew dhe Sarah Ferguson, i dha fund beqarisë,...

“Në familje flitet shqip”

Kushti i Lorik Canës për bashkëshorten e tij

Ai tashmë është futur me legjendave të Kombëtares kuqezi, ish-kapiteni Lorik Cana tashmë i ka...

A është Ronela?!

Zerka: Jam i lidhur, dashuria është e bukur

A janë në një lidhje Ronela Hajati dhe reperi Young Zerka? Kjo pyetje mund t’u...

Do befasoheni...

Në hotelin më të shtrenjtë në SHBA, ja sa kushton një natë

Të paguash 75 mijë dollarë vetëm për të qëndruar një natë! Duket çmenduri, por ka...