MENU
klinika
"Ja e vërteta..."

Akuzat për përdhunim/Flet bodyguardi i Jackson

"Vlerësohem vetëm për pamjen"

Përse Selena Gomez është ende vetëm?

Selena Gomez njihet për historinë e dashurisë me Justin Bieber e më pas me The...

Angelina Jolie “një bushtër”

Modelja Caprice: Ja çfarë mendoj për Brad Pitt

“Brad Pitt ishte më mirë me Jennifer Aniston” ishin këto fjalët që përmendi ndër të...

Modeling në SHBA

Adrola Dushi me mundësi të artë nga “Wilhelmina Models”

Jeta e saj është e ndarë mes Shqipërisë dhe Amerikës, megjithëse kjo e fundit i...

Një verë e nxehtë për artistët

Chris Brown dhe Nicki Minaj bashkë për një turne

Chris Brown dhe Nicki Minaj po shijojnë bashkë rrugëtimin muzikor i cili pritet të jetë...

Kritikohet ashpër nga fansat

Modelja 17-javëshe shtatzënë, nuk i duket aspak barku

Një modele 23-vjeçare është kritikuar ashpër nga ndjekësit e saj në “Instagram”, për shkak se...

Jennifer Garner imazhi i kopertinës

Ja cila është femra më e bukur sipas Revistës People

Perceptimi për  të bukurën  është relativ, këtë herë do të njihemi me “Femrën e vitit”...

Video

Performanca e Jonida Maliqit vlerësohet nga Wiwibloggs

Wiwibloggs, blogu zyrtar i Eurovision, në të cilin komentohen performancat dhe gjithçka që ka lidhje...

Largo "shenjat e paautorizuara"

Ed Sheeran në telashe, ankohen fqinjët

Këngëtari britanik duket se është në telashe së fundmi. Edhe pse jeta e tij muzikore...

Tregon këngëtarja

Cilat janë tre kriteret për “të zgjedhurin” e Greta Koçit?

Këngëtarja e njohur Greta Koçi ka zhvilluar së fundmi në profilin e saj në Instagram...

Juria mahnitet/ video

Binjaket shqiptare ‘djegin’ “The voice of Italy”

Dy binjake shqiptare kanë ngritur në këmbë gjithë sallën në “The Voice of Italy” me...

Pritet të drejtoj "Eurovizion"

Dënohet për evazion fiskal modelja Bar Rafaeli

Bar Rafaeli është në telashe, pasi u dënua nga një gjykatë izraelite për fshehje të...