MENU
klinika
Këngëtarja e lumtur

Rita Ora nuk njeh kufij, e ‘provon’ me DJ Kygo

Ende nuk dihen shkaqet

Modelja e njohur ndërron jetë në moshën 37-vjeçare!

Modelja kanadeze, Stefanie Sherk, ndërroi jetë në mënyrë tragjike në moshën 37-vjeçare. Ishte bashkëshorti i...

Isaac njofton lajmin

Dua Lipa në Shqipëri së shpejti?

Dua Lipa është mjaft e lidhur me vendlindjen e saj, Kosovën dhe kjo dihet nga...

VIDEO

Muzikë e valle shqip, e “kallin” ushtarët zviceranë

Duken teksa kërcejnë valle e muzikë shqip, por këta ushtarë nuk janë shqiptarë. Ata janë...

I përgjigjet komentuesit

Justin Bieber: “Njerëz si t’i po na çojnë drejt vetëvrasjes”

Justin Bieber, një nga këngëtarët më të dashur më te suksesshëm dhe më të komentuar...

Një album i dedikuar

Rona Nishliu shtatzanë për herë të parë

Shtatorin e vitit të kaluar këngëtarja e njohur Rona Nishliu kurëzoi me martesë dashurinë e...

"Ja e vërteta..."

Akuzat për përdhunim/Flet bodyguardi i Jackson

Prej shumë kohësh shumë deklarata, mbështetje ndaj të ndjerit, komente, zëra  e fakte dolën për akuzat...

"Vlerësohem vetëm për pamjen"

Përse Selena Gomez është ende vetëm?

Selena Gomez njihet për historinë e dashurisë me Justin Bieber e më pas me The...

Angelina Jolie “një bushtër”

Modelja Caprice: Ja çfarë mendoj për Brad Pitt

“Brad Pitt ishte më mirë me Jennifer Aniston” ishin këto fjalët që përmendi ndër të...

Modeling në SHBA

Adrola Dushi me mundësi të artë nga “Wilhelmina Models”

Jeta e saj është e ndarë mes Shqipërisë dhe Amerikës, megjithëse kjo e fundit i...

Një verë e nxehtë për artistët

Chris Brown dhe Nicki Minaj bashkë për një turne

Chris Brown dhe Nicki Minaj po shijojnë bashkë rrugëtimin muzikor i cili pritet të jetë...

Kritikohet ashpër nga fansat

Modelja 17-javëshe shtatzënë, nuk i duket aspak barku

Një modele 23-vjeçare është kritikuar ashpër nga ndjekësit e saj në “Instagram”, për shkak se...