MENU
klinika
Nervozohet Brad Pitt

Habit Angelina Jolie, i lë pasurinë vetëm një fëmije

Flet "pa doreza" për problemet

Selena Gomez: “Instagrami më bën të bie në depresion”

Këngëtarja dhe aktorja shumë e dashur për publikun, Selena Gomez ka dhënë intervistën e saj...

"Ke hequr dorë nga fustani i bardhë? "

Moderatorja shqiptare tregon përse është beqare

Gazetarja e njohur Fjodora Fjora është rrëfyer për publikun shqiptar  si asnjëherë më parë për...

Edhe këtë vit dy artiste shqiptare

Dua Lipa nominohet për çmimet Billboard Music Award

“Billbaord Music Awards” ka zbuluar nominimet për edicionin e këtij viti pak javë më parë.Të...

Fjolla Morina dedikimi prekës

“Si ta pranoj” publikohet sot

Para pak ditëve në media u tha se ish partneri i saj kishte ndërruar jetë...

Trailer

“Men In Black” tashmë me trailer

Më 14 qershor do të dalë në kinematë amerikane kapitulli i ri i filmit “Men...

"Hell's Kitchen" do vazhdojë

Çfarë ndodhi papritur për Renato Mekollin dhe projektin e ri?

Pas përfundimit me shumë sukses të emisionit ‘Hell’s kitchen’, Renato tha se do të shfaqet...

Mund të rishkohet vitin e ardhshëm

Asnjë ndryshim në rregullat për “Oscars”

Pasi në shkurt, Netflix fitoi tri çmime Oscar me filmin “Roma”, transmetuar në platformën ‘streaming’...

Gavin gjithashtu komunikim me ta

Fëmijët e Gwen Stefani, Blake Shelton një figurë babai

Tre djemtë e këngëtares së famshme Gwen Stefani nuk e konsiderojnë Blake Shelton vetëm të...

Për sa do ta riluante këtë rol?

“2 gisht mjaltë”/ Marjana Kondi rrëfen sa është paguar

Vetëm në pak kohë që doli në kinema, filmi “2 gisht mjaltë” korri shumë sukses....

Daniel Craig në rol protagonist

Rami Malek bashkohet me James Bond

Rami Malek i bashkohet kastit të aktorëve në filmin James Bond Disa detaje të reja...

“Yalla”

Pas Ronelës, Young Zerka ‘shpërthen’ sërish

Shumë shpejt një projekt i ri nga Young Zerka Këngëtari i njohur, Young Zerka, do...