MENU
klinika
Ndahet nga Levy

Sërish probleme për Lovaton, i jep fund lidhjes

Shqetëson fansat

Taylor Swift: Po përgatitem për gjëra të këqija…

Taylor Swift është një prej këngëtareve më të paguara e njëkohësisht më të ndjekura në...

Në Paris

Monica Bellucci fotografohet me të dashurin 18 vite më të ri

Edhe pse ishte folur shpesh në mediat italiane se aktorja e famshme Monica Bellucci ishte...

Modelja e famshme

Fiton mln euro, por nuk paguan qiranë e shtëpisë!

Emily Ratajkowski janë një nga modelet më të kërkuara nga kompanitë më të famshme në...

Po shkëlqen...

Nga Australia në Shqipëri për pasionin e tij

Në moshën 9-vjeçare, ai la Shqipërinë së bashku me familjen e tij drejt Australisë, por...

S’u konfirmua kurrë

Rita i jep fund lidhjes me “Spider-Man”-in

Edhe pse asnjë nga palët nuk e konfirmoi kurrë, për mediat britanike lidhja mes Rita...

Sipas Forbes

Zuckerberg bie nga “froni”, 21-vjeçarja miliarderja më e re

Pasuria e Kylie Jenner është rritur me ritme të jashtëzakonshme dhe tashmë që ajo është...

“Je drita e jetës...”

Urimi emocional i Dua Lipës për Dukagjinin

Jo vetëm Dua Lipa ka fituar famë ndërkombëtare, por edhe babai i saj është bërë...

Premiera

Në pritje të “Terminator 6”, Schwarzenegger zbulon detaje

“Terminator 6” pritet ta ketë premierën më 15 nëntor të vitit 2019 dhe Arnold Schwarzenegger...

Bëhet romantik

Ermal Mamaqi si Ajnshtajni, uron Amin për ditëlindje

Mes 100 urimeve, Amarda Toska është uruar ditën e sotme publikisht edhe nga Ermal Mamaqi...

Luke Perry

Vdes ylli i “Beverly Hills 90210”

Është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur në moshën 52-vjeçare Luke Perry, “Dylani” i...

Bashkëpunimi

“Sekreti” i Xhensilës e Pirro Çakos, gjysmë mln shikime në 24 orë

Xhensila Myrtezai, pas lindjes së vajzës, i është rikthyer muzikës me një këngë, e cila...