MENU
klinika
Mbreti i pop-it

Akuzat për pedofili, kërkohet zhvarrosja e Michael Jackson

Befason Era

“Ndahu nga e dashura jote, jam e mërzitur”

Projekti i fundit muzikor i këngëtares së famshme Ariana Grande ka frymëzuar edhe shqiptaren Era...

Jo të gjithë të kënaqur

Gabimi në “Grammy” që “çmendi” fansat e Drake

Jo të gjithë dolën të kënaqur nga mbrëmja madhështore e çmimeve “Grammy”. Një pjesë e...

Nuk është penduar

Fitoi 10 mln paund, por s’ka asnjë qindarkë!

Populli thotë: “Më mirë të dish se sa të kesh” dhe kjo shprehje merr kuptim...

Në dëborë

Ronaldo në “punë”, Georgina “arratiset” me fëmijët

Cristiano Ronaldo po vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e Juventusit në Itali, duke ruajtur ritmin...

Dua Lipa

Nga triumfi historik te mesazhi frymëzues

“Për këdo që ende nuk e ka kuptuar se sa e veçantë është të kesh...

Aktori hollivudian

Richard Gere, sërish baba në moshën 69-vjeçare

Aktori i famshëm Richard Gere është bërë për të dytën herë baba, tashmë në moshën...

Suksesi

Dua Lipa bën historinë, fiton dy çmime “Grammy”

Artistja shqiptare me fame botërore, Dua Lipa, ka shkruar historinë duke u bërë shqiptarja e...

Do edhe nuse shqiptare

Reperi Cliqme ia merr valles në Kosovë

I ftuar në emisionin “N’Kosovë” ishte i ftuar reperi Cliqme, i cili i ka befasuar...

Pavarësia e Kosovës

Elvana Gjata mban koncert më 17 shkurt

Pasi theu heshtjen dy ditë para ditëlindjes së saj, ku tregonte gjendjen e saj të...

Rita, Dua, Bebe

Shqiptaret shkëlqejnë ende pa nisur “Grammy Awards”

Në prag të “Grammy Awards”, ngjarjes më të rëndësishme muzikore botërore, yjet u mblodhën në...

“Soldi”

Mahmood triumfon në Sanremo

Kënga “Soldi” e këngëtarit të ri Mahmood është shpallur fituese e edicionit të 69 të...