MENU
klinika
S’do konkurrojë

Politika “djeg” këngëtaren në Eurovision!

Mezi e pritën

“Tavolina e mërzisë”, gjysmë mln shikime

Elvana Gjata është një artiste e vërtetë dhe mjaft e pëlqyer nga shqiptarët, por edhe...

Djali “prin” familjen

Në kinema, Rama shoqërohet nga Linda dhe Zaho

Kryeministri Rama e mbylli javën e kaluar duke iu përkushtuar familjes së tij. Së bashku...

“Fatkeqësisht e vërtetë”

Ndahet nga jeta rokeri i famshëm

Është ndarë nga jeta pas një sëmundje të rëndë Mark Hollis, lideri i grupit Talk...

Befasi

“Mbretëresha” bie nga froni!

Problemet e saj me shëndetin mendor, por edhe shkëputja nga muzika për një kohë të...

Afrimiteti me Cooper

Lady Gaga “çmendi” Irina Shayk

Mes shumë lajmeve nga çmimet “Oscar”, më të komentuarit ishin pa më të voglin dyshim...

Nis pushimet

Këngëtari shqiptar pritet si “sheik” në Dubai!

Edhe pse në vendin tonë, koha nuk është shumë e përshtatshme, shumë prej këngëtarëve apo...

“Glen është ‘vrarë’”

Humbësja më e madhe e çmimeve “Oscar”?!

Është nominuar 7 herë në çmimet “Oscar”, por kurrë nuk ka mundur të dalë fituese!...

Mes yjeve

Këngëtarja shqiptare në mbrëmjen e madhe të “Oscars”

Bleona Qereti nuk mungon thuajse në asnjë event të rëndësishëm botëror dhe ashtu ka ndodhur...

Nëna e këngëtares

Vera Ora: Rita i bën ende punët e shtëpisë

Vera Ora është një nga nënat më të famshme në Britaninë e Madhe dhe si...

Befasi

Çmimet “Oscars”, triumfon filmi “Green Book”

Ceremonia e 91-të e çmimeve të Akademisë së Arteve të Filmit dhe Shkencës është mbajtur...

Nga Austria në Maldive

Luana e teproi, ia thotë dhe Marina

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, në llogarinë e saj në “Instagram”, i ka treguar ndjekësve...