MENU
klinika
Akuzat për abuzim

Depp kërkon 50 mln dollarë nga ish-gruaja

Sherr “mbretëror”

“Dukeshat” kapen prej flokësh

Marrëdhënia mes dukeshës së Sussex dhe asaj të Cambridge, nuk është më e mira dhe...

“Bisha”

Ronaldo publikon “xhevahirin” e ri të garazhit të tij

Cristiano Ronaldo është një prej sportistëve më të pasur në botën dhe një pjesë të...

“Only Want You”

Rita publikon këngën e re, bashkëpunim me…

Ashti siç kishte paralajmëruar, Rita Ora ka publikuar ditën e sotme këngën e re të...

Në radio

Dua Lipa vendos rekord me “Rregullat e reja”!

“New Rules” e Dua Lipës dhe kënga e Khalid dhe Normani “Love Lies” kanë qëndruar...

“Rambo:Last Blood”

Protagonist në moshën 73-vjeçare, rikthehet Stallone

Është folur shumë dhe më në fund duket se është marrë vendimi. Silvester Stallone do...

Natë e tmerrshme

Lojtari në “El Clasico”, hajdutët i bëjnë kërdinë në shtëpi!

Shtëpitë e futbollistëve janë bërë shpesh objekt i vjedhjeve dhe së fundmi këtë fat të...

Detaje nga dasma

Martohet në fshehtësi “romantiku” Ed Sheeran

Këngëtari, këngët e të cilit janë bërë dedikime për kushedi sa e sa çifte, tashmë...

Shpërthen Lady Gaga

“Rrjetet sociale, tualeti i internetit”

Mjaftoi një shikim gjatë interpretimit të këngës “Shallow” mes Lady Gaga-s dhe Bradley Cooper e...

“Only Want You”

“Bëhuni gati”, më 1 mars Rita publikon këngën e re

Rita Ora ka bërë të ditur se ditën e nesërme, më 1 mars, e gjithë...

Natacha Jaitt

Gjendet e vdekur modelja, e kishte paralajmëruar!

“Kujdes! Unë nuk do të vetëvritem. Unë nuk do të konsumoj kokainë e as nuk...

“Mos posto më pornografi”

Bebe Rexha dhe baba Flamuri bëhen çështje në SHBA!

Bebe Rexha është kthyer në Nju Jork për ta takuar babin e saj me të...