MENU
klinika
Ja vlera marramendëse

Çanta e Kim Kardashian kushton sa një shtëpi në Tiranë!

Foto

Nuk e dinim, por Rita Ora qenka një talent në futboll!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ditën e djeshme ajo ka performuar në stadiumin...

Çfarë ndodhi?

‘Shiko punët e tua’! Fansja acaron Rozana Radin

Rozana Radi është një ndër personazhet më të njohur të ekranit shqiptar. Ajo njihet në...

Kylie fajëson Tristan për atë që ndodhi

Khloe Kardashian, ende mendon për Tristan?

“Keeping up with the Kardashians” ndonjëherë na duket sikur të jetë gjithçka shumë e bazuar...

Zbuloni arsyen

Pse u ndanë Chris dhe Dakota Johnsson?

Pas çdo ndarjeje në showbiz nisin menjëherë aludimet për shkaqet e ndarjes. Kësaj nuk mund...

Komenti epik i Blerim Destanit...

Ledri fotoshop? E ëma e nxjerr zbuluar!

Këtë fundjavë që shkoi, Ledri Vula u bë pjesë e fondacionit të Lorik Canës për...

Zbulohet akuza e saj në lidhje me Gaga-n

Nuk e dinim, por Irina Shayk ka akuzuar Bradley për ‘tradhëti’

Arsyeja e ndarjes së Bradley Cooper nga partnerja e tij, Irina Shayk, mund të jetë...

Enca: Ciao, ciao!

Rama nuk e ndjek më në instagram…

Enca Haxhia di gjithnjë të gjejë mënyrën më të mirë për të qenë në qendër...

Ja reagimi i reperit...

Pas Loredanës, mediat zviceriane flasin për Ledrin

Ledri Vula është një ndër reperët më të pëlqyer shqiptarë dhe njëkohësisht edhe shumë i...

Lidhja me Ammika Harris!

Harrojeni Rihanna-n, Chris Brown, sërish baba!

Reperi amerikan, Chris Brown dhe këngëtarja e mirënjohur Rihanna kanë qenë gjithnjë në qendër të...

"Kam zgjedhur njeriun që dua"

“Pse e zgjodhe të zi?” Linda Halimi i kthehet ndjekësit racist

Linda Halimi së fundmi erdhi me lajmet më të fundit për martesën e saj me...

"Sillem vërdallë për dyqane me 3 Euro"

Fifi e tha troç: Artistët, rrobat i blejnë 5 Euro

Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi është një nga personazhet që flet shpesh pa...