MENU
klinika
Basketbolli amerikan

Momentet më të mira të NBA në sezonin e fundit (Video)

Basketboll Meshkuj

Zyrtare, Shqipëria me dy skuadra në Ligën Ballkanike

Tirana dhe Teuta janë dy skuadrat shqiptare që do të luajnë në edicionin e radhës...

NBA

Basketbollisti ndërton një shkollë në qytetin e lindjes

Premtimet janë premtime dhe marrin shumë vlerë kur bëhen për bamirësi. LeBron James ka hapur...

NBA

“Kobe Bryant do të rikthehet, do të luajë me LeBron te Lakers”

“Mbajeni mend nga unë i pari, Kobe do të rikthehet të luajë basketboll me Lakers....

NBA

Jo vetëm biznes, LeBron James realizoi ëndrrën te Lakers

Do të përfitojë 154 milionë dollarë për 4 sezonet e ardhshme, por për LeBron James...

Basketboll Meshkuj

Kosova shpallet kampione Europe për moshën 18 vjeç

Përfaqësuesja e Kosovës U-18 në basketboll për meshkuj është shpallur kampion i Evropës në Divizionin...

Basketboll Meshkuj

Kombëtarja e Kosovës U-18 kalon në finale të Evropianit

Kombëtarja e Basketbollit të Kosovës U-18 është kualifikuar në finale të Kampionatit Evropian, pasi ka...

Vendimi i Këshillit të Ministrave

Fagu: Klubi sportiv i Partizanit, më mirë me Bashkinë e Tiranës

Klubi sportiv Partizani që prej datës 18 korrik të këtij viti ka kaluar nën administrimin...

Basketboll Meshkuj

Risia, dy skuadra shqiptare në Ligën Ballkanike

Basketbolli në Shqipëri po bën hapa përpara, të paktën sa u përket klubeve. Këtë sezon,...