MENU
klinika
NBA

Lakers dhe Spurs surprizohen në shtëpi

NBA

LeBron James udhëheq Lakers ndaj Blazers

Fitorja e dytë radhazi për Los Angeles Lakers në sezonin e ri të NBA, duke...

Basketboll Meshkuj

Partizani mposht Vllazninë në Shkodër

Nuk është më ajo Vllaznia e viteve të mëparshme që bënte ligjin në basketbollin shqiptar...

NBA

Warriors dhe Raptors nuk njohin rivalë

Dy janë skuadra e momentin në NBA, Golden State Warriors në Koferencën e Perëndimit dhe...

NBA

Bie Cleveland, Bucks humbin pas 6 fitoreve

Duket se fitorja e vetme për Cleveland Cavaliers ishte thjesht një mirazh, pasi ish-skuadra e...

NBA

Lakers fiton me vuajtje, s’ndalen Warriors

Los Angeles Lakers ka vuajtur sërish, por të paktën kësaj here kanë arritur të fitojnë...

NBA

Fitorja e parë për Cleveland, rikthehen Raptors

Më në fund, Cleveland Cavaliers ka arritur fitoren e parë në sezonin e ri të...

NBA

Thomson thyen rekordin e Curry, Lakers në krizë

Ende pa u shuar jehona e fitores së fundit, kampionët në fuqi të NBA, Golden...

NBA

Curry-Durant i japin fitoren Warriors

Një humbje pas startit me Denver ishte thjesht aksidentale për Golden State Warriors, që vazhdojnë...

NBA

Lakers humb sërish me Spurs, James 35 pikë

Los Angeles Lakers nuk gjen vazhdimësi në rezultate këtë sezon në NBA. Pas dy fitoresh...

Basketboll

Fiton Sh.K.B Tirana, 3 kryesues te meshkujt

Starti i kampionatit të basketbollit shqiptar, si për femra, ashtu dhe për meshkuj është rivalizues,...

NBA

Warriors shkëlqen në fund, s’ndalen Raptors

Golden State Warriors ka marrë fitoren e pestë në 6 ndeshje, por kjo e fundit...