MENU
klinika
NBA

Raptors mposhten përsëri, fitojnë Spurs

Basketboll Meshkuj

Teuta fiton me lehtësi dhe merr kreun

Teuta në basketboll për meshkuj, pavarësisht largimit të trajnerit malazez, ka marrë kreun e kampionatit...

NBA

Boston Celtics fiton me lehtësi, Rockets në krizë

Asnjë problem për Boston Celtics përballë New York Nicks në TD Garden të Bostonit. Vendësit...

NBA

Curry ringren Warriors, LeBron udhëheq Lakers

Kampionët në fuqi të NBA, Golden State Warriors, shkatërruan 129-105 ish-rivalët e tyre, Cleveland Cavaliers,...

NBA

Mavericks mposht Portland, Spurs në krizë

NBA ka dhuruar të tjera sfida spektakolare ditën e sotme. Dallas Mavericks i është falur...

NBA

“Zgjohen” Warriors, thyhen Raptors

Pas dy humbjesh radhazi, kampionët në fuqi të NBA, Golden State Warriors, janë rikthyer te...

NBA

Surprizohen Clippers, Lakers 3 fitore radhazi

Në NBA, jo vetëm që nuk ka skuadra të pathyeshme, por edhe ecuritë e fitoreve...

Basketbolli amerikan

Kampionët e NBA në krizë, Raptors s’ndalen

Nga humbja në humbje dhe kampionët në fuqi të NBA tashmë janë në krizë. Golden...

NBA

Lakers bëjnë 2 fitore radhazi, janë në “play-off”

Nuk ka shkëlqyer, por gjithsesi, 28 pikët e shënuara nga LeBron James i kanë shërbyer...

Basketboll Femra

E teta radhazi, SH.K.B Tirana nuk njeh rivalë

Në basketbollin e femrave në Shqipëri ka një skuadër të pathyeshme. SH.K.B. Tirana në basketboll...

NBA

LeBron rikthen Lakers, Raptors mundin Warriors

Kampionati i basketbollit amerikan, NBA, vazhdon të prodhojë rezultate të çmendura, dhe ndeshje mjaft emocionuese....

NBA

Raptors lider në Lindje, Clippers në Perëndim

Pas disa luhatjeve të vogla, ka vijuar seria e fitoreve e Toronto Raptors, që fituan...