MENU
klinika
Basketboll

Përcaktohet finalja e kupës te femrat

NBA

Warriors bien pas 11 fitoreve, kthehet LeBron

Golden State Warriors janë ndalur pas 11 fitoreve radhazi, duke dëshmuar edhe njëherë tjetër se...

NBA

Denver Nuggets, forcë e dytë në Perëndim

Pas Golden State, në Konferencën e Perëndimit në NBA, një paraqitje të mirë këtë sezon...

NBA

Lakers nuk bëjnë dot dy fitore radhazi

Lakers zhgënjejnë përsëri, pasi sot u mundën 121-105 në fushën e tyre nga Philadelphia. Ingram...

NBA

Cila skuadër do të thyejë Golden State?

Golden State Warriors kanë regjistruar fitoren e 11-të radhazi në parketin e Indiana Pacers, me...

Sportisti i Fenerbahces

Basketbollisti serb: Kosova s’është Serbi!

Basketbollisti i skuadrës turke së Fenerbahce dhe i përfaqësueses së Serbisë, Nikola Kalinic, në një...

NBA

Harden fantastik, rikthehen Lakers

Houston Rockets janë më fat që kanë në përbërje një emër të madh si James...

NBA

Golden State pa rivalë, marrin “notën 10”

Vijojnë fitoret radhazi për Golden State Warriors në NBA, teksa regjistruan suksesin e 10-të radhazi...

NBA

9 fitore radhazi për Warriors, Lakers në krizë

Nëntë fitore radhazi për Golden State Warriors, që mposhtën në transfertë Washington Wizards, me rezultatin...

NBA

Harden vendos rekord, 61 pikë për Rockets

Janë luajtur sot dhjetë ndeshje të NBA, kampionatit më të fortë dhe më emocionues në...

NBA

Raptors tregojnë supremacinë në Lindje

Toronto Raptors tregon edhe njëherë tjetër supremacinë në NBA, të paktën në Konferencën e Lindjes....

NBA

Warriors hakmerren ndaj Lakers, vihet rekord

Një tjetër ndeshje për “kartolinë” në kampionatin e basketbollit amerikan, NBA. Golden State Warriors hakmerren...