MENU
klinika
NBA

Lakers pa play-off, reagon LeBron James

NBA

Warriors “likuidojnë” edhe Indiana Pacers

Golden State Warriors vazhdon të dhurojë spektakël në NBA, teksa mposhti sërish Indiana Pacers, me...

NBA

Harden realizon 57 pikë, por humb

James Harden dhuron një tjetër shfaqje personale fantastike, por fatkeqësisht, pa mundur t’i siguronte fitoren...

NBA

Spurs tregojnë forcën ndaj Warriors

Sfida më e fortë në NBA u luajt në “AT&T Center” të San Antonios, ku...

NBA

LeBron nuk shënon në fund, humb Lakers

Tjetër humbje që djeg për Los Angeles Lakers, që u mposht 124-123 në parketin e...

NBA

Warriors kalojnë me lehtësi Oklahomën

Golden State Warriors vijon të mbajë kryesimin në Konferencën e Perëndimit, falë edhe suksesit të...

Basketboll

Teuta ia del në shtesë, Goga mposht Vllazninë

Teuta ka vuajtur shumë në Durrës në javën e 16-të e Superligës në basketboll, porn...

NBA

Lakers humb pa James, Harden “përbindësh”

Los Angelos Lakers dështon sërish, teksa sot u mund 111-97 nga Detroit. Takimi u dominua...

Basketboll

Tirana siguron “play off”-in në Kamëz

Ndonëse nuk e ka shkëlqimin e viteve të fundit, Tirana ka arritur të sigurojë “play...

NBA

Raptors nuk lënë Lakers të ngrenë krye

Los Angelos Lakers nuk bën dot dy fitore radhazi në NBA dhe natyrisht kjo i...

NBA

Lakers sheh “dritë në fund të tunelit”

Pas pesë humbjesh radhazi, Lakers është rikthyer te fitorja, duke mundur 123-107 Chicago në fushën...

Vendimi

Asnjë klub serb në Kosovë pa leje

Gjatë ditës së djeshme llubi serb i basketbollit Sloga nga Kraljeva u ndalua për t’u...