Menu
Episodi unik bëhet viral

Humor sportiv, kur i shënon kosh ekipit tënd

NBA

77 pikë për Curry-Durant, ia dalin Warriors

Kampionët në fuqi të Golden State Warriors që rrezikuan shumë ndaj Los Angeles Clippers, por...

NBA

Harden fantastik, rikthehen Warriors

Kampionët e Golden State janë rikthyer te fitorja, teksa mundën me vështirësi 120-116 Dallas, një...

NBA

LeBron rikthen Lakers, Raptors vënë “veton”

Spektakli i NBA vazhdon nga dita në ditë, me surpriza dhe emocione. LeBron James shënoi...

NBA

Harden nuk mjafton, Miami mposht Houston

Janë luajtur vetëm dy takime në NBA, ku nuk ka munguar spektakli dhe rivaliteti. Miami...

NBA

Warriors me oshilacione, fitojnë Raptors

Një sezon plot oshilacione për kampionët në fuqi të NBA. Golden State Warriors nuk po...

NBA

LeBron s’mjafton për Lakers, s’ndalen Nuggets

Pas disa ndeshjesh të mira dhe kur mendohej se Los Angeles Lakers mund të ngjitej...

Basketboll Meshkuj

Teuta mposhtet sërish në Ligën Ballkanike

Pas një nisje të shkëlqyer të sezonit, sin ë kampionat, ashtu edhe në Ligën Ballkanike,...

NBA

Warriors nisin sulmin për vendin e parë

Kampionët në fuqi të NBA, Golden State Warriors, duket se e kanë kaluar plotësisht krizën...

NBA

Lakers bien përsëri, Denver është lider

Los Angeles Lakers nuk arrin të mbajë qëndrueshmërinë në NBA. Lakers u mund 128-110 nga...

Kujtimi i LeBron James

“Sikur takova Zotin, kur takova Michael Jordan”

Los Angeles Lakers, i udhëhequr nga LeBron James, me 24 pikë, 11 asiste dhe 12...

NBA

Raptors bien pas 2 fitoreve, ngjiten Warriors

Pikërisht kur dukej se Toronto Raptors ishte një skuadër gati e pathyeshme, një super Portland...