MENU
klinika
Festa e Torontos

2 milionë fansa në rrugë dhe të shtëna me armë!

Goditja e rëndë

Warriors në telashe, ja sa do të mungojnë Durant!

Skuadra e Golden State Warriors ka marrë një goditje të rëndë të dyfishtë. Përveçse humbi...

Mungon vetëm zyrtarizimi

Arrihet marrëveshja/ Ylli i NBA shkon te Lakers!

Mungon vetëm zyrtarizimi, por tashmë transferimi i shtalartit Anthony Davis nga New Orleans Pelicans te...

Kanadezët kampionë të NBA

Toronto shkruan historinë!

Kanadezët e Toronto Raptors kanë hyrë në historinë e basketbollit amerikan, pasi ia kanë dalë...

NBA

Operohet Durant/ Warriors me ‘dhimbje koke’!

Në prag të garës 5 në finalet NBA trajneri i Golden State, Steve Kerr u...

Lakers e New York destinacionet e mundshme

Ylli i NBA konfirmon divorcin me klubin!

Anthony Davis i ka kërkuar skuadrës së New Orleans Pelicans largimin në fund të këtij...

Dëmtimi i Durant 'zbeh' suksesin

Warriors rihap sfidën ndaj Torontos!

Kampionët në fuqi të Golden State Warriors qëndruan në lojë për të mbrojtur titullin duke...

Kanadezët 'prekin' titullin

Raptors 1 fitore larg suksesit!

Toronto Raptors ka prekur titullin kampion, pas fitores në përballjen e katërt ndaj Golden State...

Shtyu yllin e Toronto

Aksionisti i Warriors e pëson keq!

Gjatë finales së tretë play off mes Golden State dhe Toronto, në periodën e katërt...

'Magjia' e Curry nuk mjafton!

NBA/ Toronto ‘hakmerret’ ndaj Golden State!

Toronto Raptors është hakmarrë në finalen e NBA, pasi fitoi me rezultatin 109-120 ndeshjen e...

Finalja e tretë

Warriors me mungesa të mëdha përballë Torontos!

Skuadra kampione e Golden State Warriors do të ketë dy mungesa në ndeshjen e tretë...

Rihapet gjithçka në finale

Leonard nuk mjafton/ Warriors befason Toronton!

Golden State Warriors dhe Toronto Rapotors zhvilluan një superndeshje në finalen e madhe të NBA!...