MENU
klinika
Basketboll

Finalet e Ligës Ballkanike në Tiranë

NBA

Nëntë fitore radhazi për Houston Rockets

Një tjetër mbrëmje spektakli në NBA. Përballja më interesante ishte padyshim ajo e zhvilluar në...

Ndalimi në kufi

Kosova nuk lejon basketbollistët serbë

Shteti i Kosovës i ka treguar “dhëmbët” edhe një herë Serbisë, duke ia ndaluar hyrjen...

NBA

Mposhten Warriors, 2 ekipe në çerekfinale

Kampionët në fui të NBA, Golden State Warriors, u mposhtën 111-115 nga Phoenix, një humbje...

NBA

Lakers bien sërish, LeBron jashtë play-off

Kur pritej kthesa e madhe, Los Angelos Lakers ka pësuar humbjen e pestë radhazi, e...

Basketboll

“Mjekroshi” vendos një tjetër rekord në NBA

Ka bërë një sezon fantastik, duket se James Harden nuk njeh limite në NBA, duke...

Modele dhe sportiste

Basketbollistja që fiton 100-fish jashtë fushe

Të qëndrosh në nivele të larta në sportin e sotëm, të jep shumë të ardhura....

NBA

Lakers nuk ngre kokë, James kalon Jordan

Vijon kriza e thellë për Lakers, që u dorëzuan në “Staples Center” përballë Denver Nuggets...

NBA

Humbja më e keqe e sezonit për Warriors

Kampionët në fuqi dhe kryesuesit e Konferencës së Perëndimit në NBA, Golden State Warriors, kanë...

NBA

Lakers humbin edhe derbin, mbetet kriza

Tashmë vetëm mrekullia mund të bëjë që Los Angelos Lakers të futen në “play-off” në...

NBA

James s’mjafton për Lakers, play-off në rrezik

Janë luajtur 7 ndeshje të kampionatit të NBA, ku spikat humbja e radhës së Lakers,...

NBA

Warriors mposhten në sekondën e fundit

Një kosh trepikësh në sekondën e fundit, që vetëm një kampion i madh si Dwyane...