MENU
klinika
NBA

Lakers nisin të bindin, Bucks rimarrin kreun

NBA

Dita e të mëdhave, nuk falin kryesuesit

Kampionët në fuqi të NBA, Golden State Warriors, ruan ecurinë pozitive në përballjet direkte ndaj...

NBA

Mposhten Nuggets, ringrihen Lakers

Pas pesë fitoreve radhazi në Konferencën e Perëndimit, Denver Nuggets është mundur në transfertë 125-113...

Liga Ballkanike

Teuta, përmbysje fantastike ndaj kazakëve

Teuta në basketboll për meshkuj i është rikthyer suksesit në Ligën Ballkanike. Pas 3 humbjeve...

NBA

Lakers vijojnë me humbjet, Raptors marrin kreun

Tri humbje radhazi dhe Los Angeles Lakers i është rikthyer krizës. Pa LeBron James skuadra...

Alarmi i basketbollistit

Ylli turk i NBA: Erdogan mund të më vrasë

Një paralajmërim që ka tronditur jo Turqinë, por edhe Amerikën. Enes Kanter, basketbollisti turk që...

NBA

Humbin Lakers dhe rrezikojnë “play-off”-in

Los Angeles Lakers ngjason me një skuadër pa busull kur mungon LeBron James. Mbreti vlen...

NBA

Lakers nuk ia dalin dot pa LeBron James

LeBron James vijon të jetë i dëmtuar dhe Los Angeles Lakers e ka të vështirë...

NBA

Nuggets e Bucks, liderët e konferencave

Ndonëse se priteshin të tjera skuadra të kryesonin në dy konferencat (Lindje e Perëndim) e...

NBA

Raptors nuk njohin rivalë, rikthehen Lakers

Edhe pse pa LeBron James (i dëmtuar), skuadra e Los Angeles Lakers rikthehet te fitorja...

Ikonat e Shqipërisë

Fagu: Evro, mbretëresha e sportit shqiptar

Ditët e fundit, dy nga ikonat e sportit shqiptar, Pavlina Evro dhe Agim Fagu, janë...

NBA

Warriors kthehen te fitorja, kryeson Denver

Kampionët në fuqi të NBA janë rikthyer te fitorja. Pas 2 humbjesh radhazi, Golden State...