MENU
klinika
NBA

Ironia e fatit, Lakers humb në shtesë

NBA

Shtatë fitore radhazi, Warriors të trembin

Kampionët në fuqi të NBA, marrin fitoren e 7-të radhazi, një mesazh për të gjithë...

Ylli i NBA

“Turqia do më vrasë”, Kanter letër Trump

Çështja e yllit të NBA, basketbollistit turk Enes Kanter, pjesë e New York Knicks, vijon...

NBA

Lakers ia dalin vetëm pas kohës shtesë

Një fitore me vuajtje për Los Angeles Lakers, teksa triumfuan në kohën shtesë 128-138 në...

NBA

Warriors nuk ndalen, Harden shënon 58 pikë

Kampionët në fuqi të NBA nuk ndalen. Golden State Warriors ka regjistruar fitoren e gjashtë...

Liga Ballkanike

Teuta mposht Bashkimin brenda në Prizren

Teuta ka marrë një tjetër sukses në Ligën Ballkanike, por më e rëndësishmja. Është fitorja...

NBA

Warriors leksion Nuggets dhe marrin kreun

Kampionët në fuqi të NBA e kanë treguar veten atëherë kur duhet, pasi në “Pepsi...

Kërkesa zyrtare

Turqia kërkon ekstradimin e yllit të NBA

Pak ditë më parë, ylli turk i NBA, Enes Kanter, që luan me New York...

NBA

Harden i mrekullueshëm, 57 pikë për Rockets

Një paraqitje fantastike e James Harden, teksa ka realizuar më shumë se gjysmën e pikëve...

NBA

Curry fantastik me 48 pikë për Warriors

Një sukses me vuajtje për Golden State Warriors në shtëpinë e Dallas Mavericks, por në...

NBA

Golden State “shkatërron” Chicago Bulls

Një fitore spektakolare e kampionëve në fuqi të NBA. Golden State Warriors, në “Oracle Arena”,...

NBA

Shënohen 301 pikë në duelin Spurs-Oklahoma

Denver Nuggets mundi 121-100 Clippers dhe ruan kreun e renditjes në Konferencën e Perëndimit. Murray...