MENU
klinika
NBA

Kryesuesit s’ndalen, Westbrook thyen rekord

NBA

Warriors fitojnë në limit, bien sërish Lakers

Golden State Warriors, ndryshe nga ndeshjet e tjera, ka vuajtur shumë në “Oracle Arena” ndaj...

NBA

Oklahoma me George përmbys Houston

Vijon spektakli i NBA. Në prag të sfidës spektakolar “All Star Game” (luhet me 15...

Basket Femra

SH.B Tirana fiton derbin, i afrohet kreut

Pasi e ka mposhtur në gjysmëfinale dhe më pas fitoi Kupën e Shqipërisë, SH.B Tirana...

NBA

Ndahen dy skuadrat e “All Star Game 2019”

Janë përcaktuar dy skuadrat e yjeve të basketbollit amerikan NBA që do të performojnë më...

NBA

Golden State jep spektaklin e radhës

Skuadra kampione në fuqi e NBA, Golden State Warriors, ka dhuruar spektaklin e radhës, duke...

NBA

Lakers rrezikojnë play off-in, marshojnë Raptors

Los Angeles Lakers po zhgënjejnë, duke bërë një sezon plot luhatje. Ekipi kalifornian u mund...

NBA

Harden mbetet lider, 44 pikë për Rockets

James Harden po bën një sezon fantastik me skuadrën e Houston Rockets. Ylli i skuadrës...

Basket Meshkuj

Askush si Teuta, merr trofeun e parë

Kryeson kampionatin me meritë, është kualifikuar në play-off të Ligës Ballkanike dhe së fundmi Teuta...

NBA

Warriors, tjetër “leksion” për Lakers

Golden State Warriors janë rikthyer menjëherë te fitorja pas dështimit përballë Philadelphia 76ers, duke mposhtur...

Basket Femra

SH.B.Tirana triumfon në Kupën e Shqipërisë

Sh.B.Tirana, e drejtuar nga Mirza Alibegaj, është shpallur fituese e Kupës së Shqipërisë në basketboll...

Basketboll

Derbi durrsak në finalen e Kupës së Shqipërisë

Do të jetë e gjitha durrsake finalja e Kupës së Shqipërisë në basketboll për meshkuj....